2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie autobusowych usług przewozowych w publicznym transporcie zbiorowym w systemie komunikacji miejskiej na terenie Gminy Żory i gmin ościennych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Świadczenie autobusowych usług przewozowych w publicznym transporcie zbiorowym w systemie komunikacji miejskiej na terenie Gminy Żory i gmin ościennych.
Vorherige Bekanntmachung: 98703-2026
Interne Kennung: ZP.271.8.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie autobusowych usług przewozowych w publicznym transporcie zbiorowym w systemie komunikacji miejskiej na terenie Gminy Żory i gmin ościennych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie autobusowych usług przewozowych w publicznym transporcie zbiorowym w systemie komunikacji miejskiej na terenie Gminy Żory i gmin ościennych.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający w okresie obowiązywania umowy może zwiększyć zakres przedmiotowy umowy do 10% wozokilometrów (prawo opcji). Skorzystanie z zastrzeżonego prawa opcji zależy od potrzeb Zamawiającego oraz dysponowania przez niego stosownymi środkami finansowymi. Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w przypadku nieskorzystania z prawa opcji lub skorzystanie z niego w niepełnym zakresie. Nieskorzystanie z prawa opcji nie wymaga podania przyczyn i nie stanowi podstawy odpowiedzialności z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy. Uruchomienie prawa opcji może nastąpić po zrealizowaniu zamówienia podstawowego. Skorzystanie z prawa opcji nastąpi poprzez powiadomienie Wykonawcy o rozszerzeniu zamówienia w okresie trwania umowy i nie wymaga zmiany niniejszej umowy. Wykonanie przedmiotu umowy w ramach prawa opcji będzie wykonane za cenę podaną w ofercie za 1 wozokilometr z zastrzeżeniem postanowień o waloryzacji. Zakończenie opcji nastąpi z dniem zakończenia umowy lub po wcześniejszym zrealizowaniu całości zakresu rzeczowego opcji. Do usługi w ramach prawa opcji stosuje się postanowienia umowy, dotyczące zakresu podstawowego