305249-2026 - Wettbewerb
Polen – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – Dostawa automatycznego systemu nanointendera dla IFJ PAN w Krakowie (DZP.260.21.2026)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa automatycznego systemu nanointendera dla IFJ PAN w Krakowie (DZP.260.21.2026)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa automatycznego systemu nanoindentacji, dedykowanego do badań właściwości mechanicznych i reologicznych układów biologicznych w skali submikrometrycznej wraz z instalacją, uruchomieniem i szkoleniem Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr: 1 do SWZ.
Interne KennungDZP.260.21.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
LosLOT-0001