305257-2026 - Ergebnis
Tschechien – Schienenfahrzeuge – Dodávka BEMU a EMU společnosti Leo Express – projekt TRANSGov (kraj Vysočina)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka BEMU a EMU společnosti Leo Express – projekt TRANSGov (kraj Vysočina)
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka železničních vozidel (dále jen vozidla“) v tomto rozsahu: Část I. - BEMU 130 (MF) Dodávka 8 ks vozidel BEMU 130 (MF) s možností opce na další 2 ks. Část II. - EMU 130 (MF) Dodávka 7 vozidel EMU 130 (MF) s možností opce na další 2 ks. Zadavatel stanovuje požadavky na technické parametry a další vlastnosti vozidel v Příloze č. 1 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Dodávka BEMU a EMU společnosti Leo Express - kraj Vysočina
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34620000 Schienenfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: V souladu s § 100 ZZVZ si zadavatel vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy a to tak, že nad rámec počtu 8 ks vozidel má zadavatel možnost jednostranně uplatnit opční právo na dodání dalších až 2 kusů vozidel za podmínek uvedených v zadávací dokumentaci.
Los: LOT-0002
Titel: Část II. EMU 130 (MF)
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka 7 ks vozidel EMU 130 (MF) s možností opce na další 2 ks. Zadavatel stanovuje požadavky na technické parametry a další vlastnosti vozidel v Příloze č. 1 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Část II. EMU 130 (MF)