305262-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Arztpraxen – Opis Badań obrazowych TK i RTG w ramach dyżurów teleradiologicznych zlecanych przez Oddziały Szpitalne w uzgodnionych wybranych dniach w Miesiącu w godzinach 20.00-08.00
Bekanntmachung der Wettbewerbsergebnisse
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpis Badań obrazowych TK i RTG w ramach dyżurów teleradiologicznych zlecanych przez Oddziały Szpitalne w uzgodnionych wybranych dniach w Miesiącu w godzinach 20.00-08.00
BeschreibungOpis Badań obrazowych TK i RTG w ramach dyżurów teleradiologicznych zlecanych przez Oddziały Szpitalne w uzgodnionych wybranych dniach w Miesiącu w godzinach 20.00-08.00
Interne KennungKonkurs 2/FDS/2025
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennungzadanie nr 1
LosLOT-0002
TitelOpis Badań obrazowych TK i MR zleconych przez Poradnie Kliniczne w Ustalonych wcześniej datach (określone godziny i wybrane dni tygodnia)
Interne Kennungzadanie nr 2