See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opvang en begeleiding van Oekraïense ontheemden in gemeente Westervoort
Beschreibung: Het Rode Kruis verzorgt de eerste kortdurende opvang in de regionale HUB in de gemeente Westervoort. Het Rode Kruis is een landelijke ANBI-partij met veel ervaring bij crisisnoodopvang (24-72 uur) van vluchtelingen en een uitgebreid netwerk van beroepskrachten en vrijwilligers. De gemeente Westervoort en daarmee ook de Provinciale Regietafel Gelderland, Regio Arnhem, en het team Regionale Coördinatie Vluchtelingen Spreiding worden zo ontzorgd bij tal van werkzaamheden rondom de crisisnoodopvang en doorgeleiding van Oekraïense ontheemden naar meer structurele opvang in de gemeenten van de veiligheidsregio’s Gelderland Midden en Gelderland Zuid. De contractwaarde van de werkzaamheden bedraagt € 1.200.000,- Dit bedrag is geschat en afhankelijk van onvoorzien op- of afschalen van de dienstverlening. Het Rode Kruis verzorgt de eerste kortdurende opvang in de regionale HUB in de gemeente Westervoort. Het Rode Kruis is een landelijke ANBI-partij met veel ervaring bij crisisnoodopvang (24-72 uur) van vluchtelingen en een uitgebreid netwerk van beroepskrachten en vrijwilligers. De gemeente Westervoort en daarmee ook de Provinciale Regietafel Gelderland, Regio Arnhem, en het team Regionale Coördinatie Vluchtelingen Spreiding worden zo ontzorgd bij tal van werkzaamheden rondom de crisisnoodopvang en doorgeleiding van Oekraïense ontheemden naar meer structurele opvang in de gemeenten van de veiligheidsregio’s Gelderland Midden en Gelderland Zuid. De contractwaarde van de werkzaamheden bedraagt € 1.200.000,- Dit bedrag is geschat en afhankelijk van onvoorzien op- of afschalen van de dienstverlening. Omdat de opvang van het aantal Oekraïense ontheemden voor de komende jaren niet te voorspellen valt is het mogelijk dat tijdens de looptijd van de raamovereenkomst de gevraagde dienstverlening toeneemt of afneemt. De gemeente Westervoort behoudt zich het recht voor om gedurende de looptijd van de overeenkomst de opdracht te wijzigen wanneer: a) de instroom toeneemt met uitbreiding van de diensten als gevolg. De te verrichten diensten van Opdrachtnemer worden dan eveneens uitgebreid; b) de instroom afneemt. Er worden dan minder diensten van Opdrachtnemer afgenomen; c) de GOORooO-regeling eindigt, en opvanglocaties worden gesloten. De Raamovereenkomst loopt dan af; d) een opvanglocatie gesloten wordt en de opvang op een andere locatie wordt voortgezet. Opdrachtnemer voert de diensten op een andere locatie uit. Deze paragraaf moet worden gekwalificeerd als een herzieningsclausule in de zin van artikel 2:163c Aanbestedingswet 2012 die integraal deel uitmaakt van de raamovereenkomst. Hierbij merkt de Aanbestedende dienst op dat deze wijzigingsbevoegdheid niet leidt tot wijziging van de algemene aard van de opdracht. Tot slot wordt opgemerkt dat Aanbestedende dienst, in zeer uitzonderlijke situaties, het recht voorbehouden om, mocht Aanbestedende dienst dat wenselijk achten, af te zien van toepassing van de herzieningsclausule en over te gaan tot her aanbesteding.
Interne Kennung: xxxx
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Mededinging ontbreekt wegens technische redenen. Het Rode Kruis verzorgt de eerste kortdurende opvang in de regionale HUB in de gemeente Westervoort. Het Rode Kruis is een landelijke ANBI-partij met veel ervaring bij crisisnoodopvang (24-72 uur) van vluchtelingen en een uitgebreid netwerk van beroepskrachten en vrijwilligers. De gemeente Westervoort en daarmee ook de Provinciale Regietafel Gelderland, Regio Arnhem, en het team Regionale Coördinatie Vluchtelingen Spreiding worden zo ontzorgd bij tal van werkzaamheden rondom de crisisnoodopvang en doorgeleiding van Oekraïense ontheemden naar meer structurele opvang in de gemeenten van de veiligheidsregio’s Gelderland Midden en Gelderland Zuid. De contractwaarde van de werkzaamheden bedraagt € 1.200.000,- Dit bedrag is geschat en afhankelijk van onvoorzien op- of afschalen van de dienstverlening. Omdat de opvang van het aantal Oekraïense ontheemden voor de komende jaren niet te voorspellen valt is het mogelijk dat tijdens de looptijd van de raamovereenkomst de gevraagde dienstverlening toeneemt of afneemt. De gemeente Westervoort behoudt zich het recht voor om gedurende de looptijd van de overeenkomst de opdracht te wijzigen wanneer: a) de instroom toeneemt met uitbreiding van de diensten als gevolg. De te verrichten diensten van Opdrachtnemer worden dan eveneens uitgebreid; b) de instroom afneemt. Er worden dan minder diensten van Opdrachtnemer afgenomen; c) de GOORooO-regeling eindigt, en opvanglocaties worden gesloten. De Raamovereenkomst loopt dan af; d) een opvanglocatie gesloten wordt en de opvang op een andere locatie wordt voortgezet. Opdrachtnemer voert de diensten op een andere locatie uit. Deze paragraaf moet worden gekwalificeerd als een herzieningsclausule in de zin van artikel 2:163c Aanbestedingswet 2012 die integraal deel uitmaakt van de raamovereenkomst. Hierbij merkt de Aanbestedende dienst op dat deze wijzigingsbevoegdheid niet leidt tot wijziging van de algemene aard van de opdracht. Tot slot wordt opgemerkt dat Aanbestedende dienst, in zeer uitzonderlijke situaties, het recht voorbehouden om, mocht Aanbestedende dienst dat wenselijk achten, af te zien van toepassing van de herzieningsclausule en over te gaan tot her aanbesteding. Mededinging ontbreekt wegens technische redenen. Het Rode Kruis verzorgt de eerste kortdurende opvang in de regionale HUB in de gemeente Westervoort. Het Rode Kruis is een landelijke ANBI-partij met veel ervaring bij crisisnoodopvang (24-72 uur) van vluchtelingen en een uitgebreid netwerk van beroepskrachten en vrijwilligers. De gemeente Westervoort en daarmee ook de Provinciale Regietafel Gelderland, Regio Arnhem, en het team Regionale Coördinatie Vluchtelingen Spreiding worden zo ontzorgd bij tal van werkzaamheden rondom de crisisnoodopvang en doorgeleiding van Oekraïense ontheemden naar meer structurele opvang in de gemeenten van de veiligheidsregio’s Gelderland Midden en Gelderland Zuid. De contractwaarde van de werkzaamheden bedraagt € 1.200.000,- Dit bedrag is geschat en afhankelijk van onvoorzien op- of afschalen van de dienstverlening. Omdat de opvang van het aantal Oekraïense ontheemden voor de komende jaren niet te voorspellen valt is het mogelijk dat tijdens de looptijd van de raamovereenkomst de gevraagde dienstverlening toeneemt of afneemt. De gemeente Westervoort behoudt zich het recht voor om gedurende de looptijd van de overeenkomst de opdracht te wijzigen wanneer: a) de instroom toeneemt met uitbreiding van de diensten als gevolg. De te verrichten diensten van Opdrachtnemer worden dan eveneens uitgebreid; b) de instroom afneemt. Er worden dan minder diensten van Opdrachtnemer afgenomen; c) de GOORooO-regeling eindigt, en opvanglocaties worden gesloten. De Raamovereenkomst loopt dan af; d) een opvanglocatie gesloten wordt en de opvang op een andere locatie wordt voortgezet. Opdrachtnemer voert de diensten op een andere locatie uit. Deze paragraaf moet worden gekwalificeerd als een herzieningsclausule in de zin van artikel 2:163c Aanbestedingswet 2012 die integraal deel uitmaakt van de raamovereenkomst. Hierbij merkt de Aanbestedende dienst op dat deze wijzigingsbevoegdheid niet leidt tot wijziging van de algemene aard van de opdracht. Tot slot wordt opgemerkt dat Aanbestedende dienst, in zeer uitzonderlijke situaties, het recht voorbehouden om, mocht Aanbestedende dienst dat wenselijk achten, af te zien van toepassing van de herzieningsclausule en over te gaan tot her aanbesteding.
Interne Kennung: 1
305264-2026 - Result
Contract or concession award notice – light regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: xxxx
Type of procedure: Negotiated without prior call for competition
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85300000 Social work and related services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1