2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 191212
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów wytworzonych na terenie Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Korczowie koło Biłgoraja o kodzie 19 12 12 (frakcja nadsitowa) tj. – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 pochodzące z: 1) sortowania opakowań z tworzyw sztucznych o kodzie 15 01 02, 20 01 39, 2) sortowania zmieszanych odpadów opakowaniowych o kodzie 15 01 06, 15 01 03 3) sortowania i mechanicznej obróbki niesegregowanych odpadów komunalnych wysegregowanych z odpadu o kodzie 20 03 01 4) mechanicznej obróbki odpadów wielkogabarytowych o kodzie 20 03 07 5) mechanicznej obróbki odpadów o kodzie 20 01 10, 20 01 11 2. Zamówienie obejmuje zamówienie podstawowe oraz prawo opcji polegające na zwiększeniu ilości przedmiotu zamówienia podstawowego o 10% 3. Szacunkowa ilość odpadów do zagospodarowania w ramach zamówienia podstawowego w okresie trwania umowy wynosi 10 000 Mg 4. Rzeczywista ilość odpadów wynikała będzie z bieżących potrzeb Zamawiającego, 5. Zamawiający deklaruje realizację zamówienia w wysokości minimum 50 % ilości zamówienia podstawowego
Interne Kennung: ZP/ZZO/6/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje: 1. odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów wytworzonych na terenie Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Korczowie koło Biłgoraja o kodzie 19 12 12 (frakcja nadsitowa) tj. – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 pochodzące z: 1) sortowania opakowań z tworzyw sztucznych o kodzie 15 01 02, 20 01 39, 2) sortowania zmieszanych odpadów opakowaniowych o kodzie 15 01 06, 15 01 03 3) sortowania i mechanicznej obróbki niesegregowanych odpadów komunalnych wysegregowanych z odpadu o kodzie 20 03 01 4) mechanicznej obróbki odpadów wielkogabarytowych o kodzie 20 03 07 5) mechanicznej obróbki odpadów o kodzie 20 01 10, 20 01 11 2. Zamówienie obejmuje zamówienie podstawowe oraz prawo opcji polegające na zwiększeniu ilości przedmiotu zamówienia podstawowego o 10% 3. Szacunkowa ilość odpadów do zagospodarowania w ramach zamówienia podstawowego w okresie trwania umowy wynosi 10 000 Mg 4. Podane ilości odpadów są szacunkowe i Zamawiający zastrzega sobie prawo do wytwarzania odpadów w mniejszej ilości w każdym czasie trwania umowy. 6. Zamawiający deklaruje realizację zamówienia w wysokości minimum 50 % ilości zamówienia podstawowego.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 Pzp. Realizacja prawa opcji polegać będzie na zwiększeniu ilości przedmiotu zamówienia podstawowego do 10% na takich samych warunkach jak w umowie dla zamówienia podstawowego. Warunki prawa opcji zostały określone w projekcie umowy stanowiącej załącznik nr 3 do SWZ. Prawo opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie ma obowiązku skorzystać w ramach realizacji przedmiotu zamówienia. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. Maksymalny zakres prawa opcji wynosi 10% wartości zamówienia podstawowego