See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering Noodrantsoenen
Beschreibung: De Aanbestedende dienst nodigt u hierbij uit om u in te schrijven voor de aanbesteding van de levering van Noodrantsoenen. Deze Noodrantsoenen bestaan uit houdbaar, vast voedsel en zijn bestemd voor individuele militairen die door bijzondere omstandigheden tijdelijk geen gebruik kunnen maken van de reguliere voedselvoorziening. De hierbij gebruikte procedure is de openbare procedure uit de Aanbestedingswet 2012. De procedure verloopt volledig elektronisch via het online aanbestedingsplatform Mercell. Nadere informatie over het gebruik van Mercell leest u hier. De raamovereenkomst wordt gesloten voor een periode van 48 maanden. De Aanbestedende dienst verwacht voor de uitvoering van deze opdracht een bedrag van circa €38.000 excl btw per jaar te zullen uitgeven, hetgeen resulteert in een geraamd totaalbedrag van €152.000 excl btw voor de maximale looptijd van vier jaar. Daarnaast is in het kader van onvoorziene omstandigheden een optiebedrag van €210.000 excl btw meegenomen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15880000 Besondere Nahrungsmittel, 15890000 Verschiedene Lebensmittel und Trockenerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0000