See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWY OPATRUNKÓW, OBŁOŻEŃ I INNEGO SPRZĘTU
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy opatrunków, obłożeń i innego sprzętu w ilości i asortymencie określonym w Formularzach cenowych, stanowiących załączniki nr 2.1-2.39 do SWZ, odpowiednio dla każdej części: Część 1 – KOMPRESY Część 2 – OPASKI Część 3 – OPATRUNKI I Część 4 – OPATRUNKI II - setony, tupfery, zestawy Część 5 – OPATRUNKI III – przylepce, opatrunki Część 6 – OPATRUNKI IV – przylepce, opatrunki Część 7 – OPATRUNKI V Część 8 – OPATRUNKI VI - INNE Część 9 – OPATRUNKI do mocowania kaniul i inne Część 10 – OPATRUNKI LARYNGOLOGICZNE I INNE Część 11 – OPATRUNKI SPECJALISTYCZNE Część 12 – OPATRUNKI ZE SREBREM Część 13 – APLIKATOR DO NEUROLIZY ZWOJU SKRZYDŁOWO PODNIEBIENNEGO Część 14 – SERWETY, OBŁOŻENIA Część 15 – SERWETY OPERACYJNE, ZESTAWY Część 16 – HYDROŻELE I INNE Część 17 – PODKŁADY CHŁONNE Część 18 – PODKŁADY II i inne Część 19 – PODKŁADY,WYR. HIGIENICZNE Część 20 – SZTUCZNY NASKÓREK Część 21 – TAŚMY/OPATRUNKI SILIKONOWE Część 22 – FOLIE, PRZYLEPCE Część 23 – HEMOSTATYKI, KLEJE TKANKOWE Część 24 – WYROBY MEDYCZNE – pasywne implanty ucha środkowego Część 25 – WYROBY MEDYCZNE II Część 26 – WYROBY MEDYCZNE III Część 27 – WYROBY MEDYCZNE IV Część 28 – WYROBY MEDYCZNE V Część 29 – WYROBY MEDYCZNE VI Część 30 – WYROBY MEDYCZNE VII Część 31 – PROTEZA JĄDRA I INNE Część 32 – PASKI TESTOWE Część 33 – ZESTAWY I OPATRUNKI DO TERAPII PODCIŚNIENIOWEJ RAN Część 34 – GAZIKI DO DEZYNFEKCJI Część 35 – OPATRUNKI HEMOSTATYCZNE Część 36 – CZYŚCIWO PAPIEROWE Część 37 – KOMPOZYT KOŚCIOZASTĘPCZY Część 38 – PREPARAT HYDROKSYAPATYTU WAPNIA Część 39 – KLEJ DO MOCOWANIA DOSTĘPÓW NACZYNIOWYCH
Interne Kennung: 19/2026/PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141113 Bandagen, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel, 33141119 Kompressen, 33690000 Varia, 33141127 Resorbierbare blutstillende Einlagen, 33141111 Klebeverband, 33141111 Klebeverband, 33184000 Körperersatzstücke, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - KOMPRESY
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.1 do SWZ.
Interne Kennung: 19/2026/PN cz. 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141119 Kompressen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na zwiększeniu ilości asortymentu objętego zamówieniem podstawowym, wskazanego w Formularzu cenowym o maksymalnie 30% wartości udzielonego zamówienia podstawowego dla danej części.Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w całości lub w części, według rzeczywistych potrzeb, w okresie obowiązywania umowy. Skorzystanie z prawa opcji następuje poprzez złożenie Wykonawcy jednostronnego oświadczenia Zamawiającego i nie wymaga zawarcia aneksu do umowy. Warunki oraz zasady skorzystania z prawa opcji zostały określone w § 4 Projektu umowy (Załącznik nr 4 do SWZ).
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - OPASKI
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.2 do SWZ.
Interne Kennung: 19/2026/PN cz. 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141113 Bandagen
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - OPATRUNKI I
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.3 do SWZ.
Interne Kennung: 19/2026/PN cz. 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - OPATRUNKI II - setony, tupfery, zestawy
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.4 do SWZ.
Interne Kennung: 19/2026/PN - cz. 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 - OPATRUNKI III – przylepce, opatrunki
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.5 do SWZ.
Interne Kennung: 19/2026/PN - cz. 5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 - OPATRUNKI IV – przylepce, opatrunki
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.6 do SWZ.
Interne Kennung: 19/2026/PN - cz. 6
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 - OPATRUNKI V
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.7 do SWZ.
Interne Kennung: 19/2026/PN - cz. 7
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 - OPATRUNKI VI - INNE
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.8 do SWZ.
Interne Kennung: 19/2026/PN - cz. 8
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9 - OPATRUNKI do mocowania kaniul i inne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.9 do SWZ.
Interne Kennung: 19/2026/PN - cz. 9
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10 - OPATRUNKI LARYNGOLOGICZNE I INNE
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.10 do SWZ.
Interne Kennung: 19/2026/PN - cz. 10
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11 - OPATRUNKI SPECJALISTYCZNE
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.11 do SWZ.
Interne Kennung: 19/2026/PN - cz. 11
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12 - OPATRUNKI ZE SREBREM
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.12 do SWZ.
Interne Kennung: 19/2026/PN - cz. 12
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 13 - APLIKATOR DO NEUROLIZY ZWOJU SKRZYDŁOWO PODNIEBIENNEGO
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.13 do SWZ.
Interne Kennung: 19/2026/PN - cz. 13
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 14 - SERWETY, OBŁOŻENIA
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.14 do SWZ.
Interne Kennung: 19/2026/PN - cz. 14
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 15 - SERWETY OPERACYJNE, ZESTAWY
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.15 do SWZ.
Interne Kennung: 19/2026/PN - cz. 15
Los: LOT-0016
Titel: Część nr 16 - HYDROŻELE I INNE
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.16 do SWZ.
Interne Kennung: 19/2026/PN - cz. 16
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel, 33690000 Varia
Los: LOT-0017
Titel: Część nr 17 - PODKŁADY CHŁONNE
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.17 do SWZ.
Interne Kennung: 19/2026/PN - cz. 17
Los: LOT-0018
Titel: Część nr 18 - PODKŁADY II i inne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.18 do SWZ.
Interne Kennung: 19/2026/PN - cz. 18
Los: LOT-0019
Titel: Część nr 19 - PODKŁADY,WYR. HIGIENICZNE
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.19 do SWZ.
Interne Kennung: 19/2026/PN - cz. 19
Los: LOT-0020
Titel: Część nr 20 - SZTUCZNY NASKÓREK
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.20 do SWZ.
Interne Kennung: 11/2026/PN - cz. 20
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141127 Resorbierbare blutstillende Einlagen
Los: LOT-0021
Titel: Część nr 21 - TAŚMY/OPATRUNKI SILIKONOWE
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.21 do SWZ.
Interne Kennung: 19/2026/PN - cz. 21
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141111 Klebeverband
Los: LOT-0022
Titel: Część nr 22 - FOLIE, PRZYLEPCE
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.22 do SWZ.
Interne Kennung: 19/2026/PN - cz. 22
Los: LOT-0023
Titel: Część nr 23 - HEMOSTATYKI, KLEJE TKANKOWE
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.23 do SWZ.
Interne Kennung: 19/2026/PN - cz. 23
Los: LOT-0024
Titel: Część nr 24 - WYROBY MEDYCZNE – pasywne implanty ucha środkowego
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.24 do SWZ.
Interne Kennung: 19/2026/PN - cz. 24
Los: LOT-0025
Titel: Część nr 25 - WYROBY MEDYCZNE II
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.25 do SWZ.
Interne Kennung: 19/2026/PN - cz. 25
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0026
Titel: Część nr 26 - WYROBY MEDYCZNE III
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.26 do SWZ.
Interne Kennung: 19/2026/PN - cz. 26
Los: LOT-0027
Titel: Część nr 27 - WYROBY MEDYCZNE IV
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.27 do SWZ.
Interne Kennung: 19/2026/PN - cz. 27
Los: LOT-0028
Titel: Część nr 28 - WYROBY MEDYCZNE V
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.28 do SWZ.
Interne Kennung: 19/2026/PN - cz. 28
Los: LOT-0029
Titel: Część nr 29 - WYROBY MEDYCZNE VI
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.29 do SWZ.
Interne Kennung: 19/2026/PN - cz. 29
Los: LOT-0030
Titel: Część nr 30 - WYROBY MEDYCZNE VII
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.30 do SWZ.
Interne Kennung: 19/2026/PN - cz. 30
Los: LOT-0031
Titel: Część nr 31 - PROTEZA JĄDRA I INNE
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.31 do SWZ.
Interne Kennung: 19/2026/PN - cz. 31
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33184000 Körperersatzstücke, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0032
Titel: Część nr 32 - PASKI TESTOWE
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.32 do SWZ.
Interne Kennung: 19/2026/PN - cz. 32
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124000 Ausrüstung und Ausstattung für Diagnostik und Röntgendiagnostik
Los: LOT-0033
Titel: Część nr 33 - ZESTAWY I OPATRUNKI DO TERAPII PODCIŚNIENIOWEJ RAN
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.33 do SWZ.
Interne Kennung: 19/2026/PN - cz. 33
Los: LOT-0034
Titel: Część nr 34 - GAZIKI DO DEZYNFEKCJI
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.34 do SWZ.
Interne Kennung: 19/2026/PN - cz. 34
Los: LOT-0035
Titel: Część nr 35 - OPATRUNKI HEMOSTATYCZNE
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.35 do SWZ.
Interne Kennung: 19/2026/PN - cz. 35
Los: LOT-0036
Titel: Część nr 36 - CZYŚCIWO PAPIEROWE
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.36 do SWZ.
Interne Kennung: 19/2026/PN - cz. 36
Los: LOT-0037
Titel: Część nr 37 - KOMPOZYT KOŚCIOZASTĘPCZY
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.37 do SWZ.
Interne Kennung: 19/2026/PN - cz. 37
Los: LOT-0038
Titel: Część nr 38 - PREPARAT HYDROKSYAPATYTU WAPNIA
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.38 do SWZ.
Interne Kennung: 19/2026/PN - cz. 38
Los: LOT-0039
Titel: Część nr 39 - KLEJ DO MOCOWANIA DOSTĘPÓW NACZYNIOWYCH
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2.39 do SWZ.
Interne Kennung: 19/2026/PN - cz. 39