305339-2026 - Wettbewerb
Polen – Erkennungs- und Analysegeräte – SZP/243-128/2026 System do analizy sorpcji dynamicznej wraz z układem do przygotowania adsorbatów i próbek – 1 szt. dla Katedry Inżynierii i Technologii Procesów Chemicznych PWr.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSZP/243-128/2026 System do analizy sorpcji dynamicznej wraz z układem do przygotowania adsorbatów i próbek – 1 szt. dla Katedry Inżynierii i Technologii Procesów Chemicznych PWr.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa Systemu do analizy sorpcji dynamicznej wraz z układem do przygotowania adsorbatów i próbek – 1 szt. (stanowisko badawcze) dla Katedry Inżynierii i Technologii Procesów Chemicznych. System zawiera analizatory pozwalające na charakteryzowanie materiałów metodą sorpcji dynamicznej (przepływowej) oraz przygotowanie adsorbatów wieloskładnikowych i parowych. Ponadto, w skład systemu wchodzą także urządzenia i narzędzia mające na celu przygotowanie dedykowanych adsorbatów i przygotowanie próbek do analiz. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się odpowiednio w Załączniku nr 3 do SWZ – OPZ. 3. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ. 4. Kod CPV: 38430000-8- Aparatura do wykrywania i analizy 5. Termin realizacji Umowy wynosi do do 120 dni od daty zawarcia umowy. Szczegóły dotyczące terminu i warunków realizacji przedmiotu zamówienia znajdują się we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. 6. Zgodnie z art. 257 uPzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 7. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 uPzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 8. Wykonawca jest związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert do dnia 06/09/2026 (nie dłużej niż 90 dni).
Interne KennungSZP/243-128/2026 Dostawa multifunkcjonalnego mikroskopu elektronowego do technik łączonych FIB-SEM, z działem jonowym, spektrometrem ramanowskim, analizatorem składu chemicznego uXRF oraz mikroanalizatorem rentgenowskim EDS w ramach potrzeb Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungSZP/243-128/2026 System do analizy sorpcji dynamicznej wraz z układem do przygotowania adsorbatów i próbek – 1 szt. dla Katedry Inżynierii i Technologii Procesów Chemicznych PWr. 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa Systemu do analizy sorpcji dynamicznej wraz z układem do przygotowania adsorbatów i próbek – 1 szt. (stanowisko badawcze) dla Katedry Inżynierii i Technologii Procesów Chemicznych. System zawiera analizatory pozwalające na charakteryzowanie materiałów metodą sorpcji dynamicznej (przepływowej) oraz przygotowanie adsorbatów wieloskładnikowych i parowych. Ponadto, w skład systemu wchodzą także urządzenia i narzędzia mające na celu przygotowanie dedykowanych adsorbatów i przygotowanie próbek do analiz. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się odpowiednio w Załączniku nr 3 do SWZ – OPZ. 3. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ. 4. Kod CPV: 38430000-8- Aparatura do wykrywania i analizy 5. Termin realizacji Umowy wynosi do do 120 dni od daty zawarcia umowy. 6. Szczegóły dotyczące terminu i warunków realizacji przedmiotu zamówienia znajdują się we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. 7. Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.
Interne KennungLotA_1