305345-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Öffentlicher Verkehr (Straße) – Rámcová dohoda na zajištění náhradní autobusové dopravy na trati č. 231 v úseku Velký Osek - Kolín
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na zajištění náhradní autobusové dopravy na trati č. 231 v úseku Velký Osek - Kolín
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky s názvem „Rámcová dohoda na zajištění náhradní autobusové dopravy na trati č. 231 v úseku Velký Osek - Kolín“ je zabezpečit náhradní autobusovou dopravu (dále jen „NAD“) nahrazující dočasně přerušenou nebo dočasně omezenou veřejnou drážní osobní dopravu v úseku Velký Osek - Kolín po dobu trvání Rámcové dohody v předpokládaném termínu od 15. 12. 2025 do 11. 12. 2026.
Interne KennungVZ0228138
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
LosLOT-0001