305346-2025 - Wettbewerb
Polen – Personenkraftwagen – Dostawa samochodów osobowych oraz samochodów osobowo-terenowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa samochodów osobowych oraz samochodów osobowo-terenowych
BeschreibungNiniejsze ogłoszenie dotyczy ustanowienia Dynamicznego Systemu Zakupów (dalej DSZ), przy uwzględnieniu założeń: 1. Przedmiotem zamówień sukcesywnie udzielanych w ramach DSZ będą dostawy samochodów osobowych segmentu C, samochodów osobowych segmentu D, samochodów osobowo-terenowych. 2. Dostawa samochodów osobowych segmentu C a) Przedmiotem zamówień sukcesywnie udzielanych w ramach DSZ będą dostawy pojazdów kat. M1 spełniający co najmniej normę emisji spalania Euro 6. b) Zamawiający przewiduje udzielić zamówienia pojazdów o nadwoziu zamkniętym typu: sedan, liftback, fastback, kombi, hatchback, kombivan, SUV, c) Zamawiający szacuje całkowitą ilość zamawianych pojazdów na około 280 sztuk. 3. Dostawa samochodów osobowych segmentu D a) Przedmiotem zamówień sukcesywnie udzielanych w ramach DSZ będą dostawy pojazdów kat. M1 spełniający co najmniej normę emisji spalania Euro 6. b) Zamawiający przewiduje udzielić zamówienia pojazdów o nadwoziu zamkniętym typu: sedan, liftback, kombi, hatchback, c) Zamawiający szacuje całkowitą ilość zamawianych pojazdów na około 50 sztuk. 4. Dostawa samochodów osobowo-terenowych a) Przedmiotem zamówień sukcesywnie udzielanych w ramach DSZ będą dostawy pojazdów kat. M1G, N1G spełniający co najmniej normę emisji spalania Euro 6, . b) Zamawiający przewiduje udzielić zamówienia pojazdów o nadwoziu typu: pick-up, kombi, c) Zamawiający szacuje całkowitą ilość zamawianych pojazdów na około 30 sztuk. 5. Na potwierdzenie, że oferowane samochody spełniają wymagania Zamawiającego, Zamawiający będzie żądał do złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych, w postaci: Wzór świadectwa zgodności WE dla pojazdów kompletnych lub kopia Certyfikatu zgodności WE dla pojazdów kompletnych. Zamawiający będzie informował Wykonawców o konieczności dołączania do oferty przedmiotowych środków dowodowych każdorazowo w zaproszeniach do składania ofert. 6. Zamawiający będzie wzywał do złożenia lub uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych, zgodnie z art. 107 Ustawy Pzp. 7. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 8 Ustawy Pzp. 8. Zamawiający nie przewiduje wizji lokalnej. 9. Realizacja zamówienia nie wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę. 10. Zamawiający nie wymaga zatrudnienia osób o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt.2 Ustawy Pzp. 11. Zamawiający nie stawia wymagań dot. możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 Ustawy Pzp. 12. Zamawiający nie dokonuje zastrzeżenia o obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań.
Interne KennungZP.35.2025
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensWszelkie informacje dotyczące procedury zawarte są w dokumentach zamówienia udostępnionych na stronie prowadzonego postępowania: https://malopolska-policja.ezamawiajacy.pl/pn/MLP-POLI/demand/210013/notice/public/details Postępowanie prowadzone jest w celu ustanowienia DSZ. Wykonawcy w wyznaczonym terminie składają wnioski o dopuszczenie do udziału w DSZ. Wszelkie informacje związane ze sposobem funkcjonowania DSZ oraz sposobu przygotowania i złożenia wniosku dostępne są pod adresem wskazanym powyżej.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówień sukcesywnie udzielanych w ramach DSZ będą dostawy samochodów osobowych segmentu C, samochodów osobowych segmentu D, samochodów osobowo-terenowych. 2. Dostawa samochodów osobowych segmentu C a) Przedmiotem zamówień sukcesywnie udzielanych w ramach DSZ będą dostawy pojazdów kat. M1 spełniający co najmniej normę emisji spalania Euro 6. b) Zamawiający przewiduje udzielić zamówienia pojazdów o nadwoziu zamkniętym typu: sedan, liftback, fastback, kombi, hatchback, kombivan, SUV, c) Zamawiający szacuje całkowitą ilość zamawianych pojazdów na około 280 sztuk. 3. Dostawa samochodów osobowych segmentu D a) Przedmiotem zamówień sukcesywnie udzielanych w ramach DSZ będą dostawy pojazdów kat. M1 spełniający co najmniej normę emisji spalania Euro 6. b) Zamawiający przewiduje udzielić zamówienia pojazdów o nadwoziu zamkniętym typu: sedan, liftback, kombi, hatchback, c) Zamawiający szacuje całkowitą ilość zamawianych pojazdów na około 50 sztuk. 4. Dostawa samochodów osobowo-terenowych a) Przedmiotem zamówień sukcesywnie udzielanych w ramach DSZ będą dostawy pojazdów kat. M1G, N1G spełniający co najmniej normę emisji spalania Euro 6, . b) Zamawiający przewiduje udzielić zamówienia pojazdów o nadwoziu typu: pick-up, kombi, c) Zamawiający szacuje całkowitą ilość zamawianych pojazdów na około 30 sztuk. 5. Na potwierdzenie, że oferowane samochody spełniają wymagania Zamawiającego, Zamawiający będzie żądał do złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych, w postaci: Wzór świadectwa zgodności WE dla pojazdów kompletnych lub kopia Certyfikatu zgodności WE dla pojazdów kompletnych. Zamawiający będzie informował Wykonawców o konieczności dołączania do oferty przedmiotowych środków dowodowych każdorazowo w zaproszeniach do składania ofert. 6. Zamawiający będzie wzywał do złożenia lub uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych, zgodnie z art. 107 Ustawy Pzp. 7. Zamawiający nie przewiduje udzielenia zamówień o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 8 Ustawy Pzp. 8. Zamawiający nie przewiduje wizji lokalnej. 9. Realizacja zamówienia nie wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę. 10. Zamawiający nie wymaga zatrudnienia osób o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt.2 Ustawy Pzp. 11. Zamawiający nie stawia wymagań dot. możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 Ustawy Pzp. 12. Zamawiający nie dokonuje zastrzeżenia o obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań.
Interne KennungZadanie 1
Menge380 Stück
305346-2025 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZP.35.2025
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34110000 Passenger cars
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Zadanie 1
Quantity: 380 pieces