2. Verfahren
Verfahren
Titel: Het plaatsen en onderhouden van zonnepanelen en leveren van energie met burgerparticipatie
Beschreibung: Via hun intercommunale Haviland wensen de gemeenten een partner te zoeken om zonnepanelen te installeren en onderhouden in hun gemeente. Zo willen de gemeenten de doelstellingen van het voorontwerp van het Vlaamse klimaat- en energiebeleidsplan invullen, evenals de duurzame ontwikkelingsdoelstellingen (SDG’s) vastgesteld door de Verenigde Naties zoals betaalbare en duurzame energie, innovatie en infrastructuur, duurzame steden en gemeenschappen en partnerschap om doelstellingen te bereiken. Via deze raamovereenkomst wenst Haviland één partij (burgercoöperatie) te selecteren voor de installatie en het onderhouden van zonnepanelen en het leveren van energie.
Interne Kennung: PPP0KU-486/6012/124012.7a/2025/1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331000 Solarbatterien
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 124012.7a/2025/1_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 09330000 Solarenergie
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP0KU-486/6012/124012.7a/2025/1
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 09331000 Zonnepanelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 124012.7a/2025/1_1
Aanvullende classificatie (cpv): 09332000 Zonne-energie-installatie, 09330000 Zonne-energie