305435-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Reparatur und Wartung von Personenwagen – Smlouva na opravy služebních dopravních prostředků značky Ford
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSmlouva na opravy služebních dopravních prostředků značky Ford
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je komplexní zajištění průběžných opravárenských prací v souladu s postupy, pravidly a s využitím technických prostředků stanovených nebo doporučených výrobcem pro služební dopravní prostředky (dále jen SDP) značky Ford, které nelze provést ve vlastní autoopravně z důvodu nedostatečné technické vybavenosti. Jedná se zejména o provádění pravidelných servisních prohlídek, oprav po dopravních nehodách a běžných oprav vozidel.
Interne KennungKRPZ-32371/ČJ-2026-1500VZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50112000 Reparatur und Wartung von Personenwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50114000 Reparatur und Wartung von Lastwagen
5. Los
LosLOT-0001