See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów pochodzących z Zakładu Zagospodarowania Odpadów MZC Sp. z o.o. we Włodawie.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów pochodzących z Zakładu Zagospodarowania Odpadów MZC Sp. z o.o. we Włodawie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 2 do SWZ, tj. w formularzu oferty (osobny dla każdej części zamówienia). 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ. 4. Zamawiający dokonuje podziału zamówienia na części. Tym samym Zamawiający dopuszcza składania ofert częściowych, o których mowa w art. 7 pkt 15 ustawy Pzp, osobno na każdą z części – liczba części: 6. Zadania stanowią poszczególne części. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną ilość części: 1) Zadanie Nr 1. Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 – pochodzących z przetworzenia odpadów o kodzie 20 03 07 (odpady wielkogabarytowe rozdrobnione) - w ilości do 2000 Mg/rok. Wykonawca zobowiązany będzie do potwierdzenia odzysku odebranych odpadów oraz przekazania pisemnej informacji o prowadzonym procesie odzysku z odebranych odpadów od Zamawiającego. 2) Zadanie Nr 2. Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 – pochodzące z przetwarzana odpadów o kodzie 20 03 01 niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne - w ilości do 2000 Mg/rok. Wykonawca zobowiązany będzie do potwierdzenia odzysku odebranych odpadów oraz przekazania pisemnej informacji o prowadzonym procesie odzysku z odebranych odpadów od Zamawiającego. 3) Zadanie Nr 3. Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 – pochodzące z przetwarzania odpadów o kodach: 20 01 39 (tworzywa sztuczne), 15 01 06 (zmieszane odpady opakowaniowe), 15 01 01 (opakowania z papieru i tektury), 15 01 02 (opakowania z tworzyw sztucznych) - w ilości do 2000 Mg/rok. Wykonawca zobowiązany będzie do potwierdzenia odzysku odebranych odpadów oraz przekazania pisemnej informacji o prowadzonym procesie odzysku z odebranych odpadów od Zamawiającego. 4) Zadanie Nr 4. Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 03 07 – pochodzące ze zbierania odpadów o kodzie 20 03 07 (odpady wielkogabarytowe) – w ilości do 150 Mg/rok. Wykonawca zobowiązany będzie do potwierdzenia odzysku odebranych odpadów oraz przekazania pisemnej informacji o prowadzonym procesie odzysku z odebranych odpadów od Zamawiającego. 5) Zadanie Nr 5. Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 01 10 – pochodzące ze zbierania odpadów o kodzie 20 01 10 (odzież) - w ilości do 1000 Mg/rok. Wykonawca zobowiązany będzie do potwierdzenia odzysku odebranych odpadów oraz przekazania pisemnej informacji o prowadzonym procesie odzysku z odebranych odpadów od Zamawiającego. 6) Zadanie Nr 6. Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 01 11 – pochodzące ze zbierania odpadów o kodzie 20 01 11 (tekstylia) - w ilości do 500 Mg/rok. Wykonawca zobowiązany będzie do potwierdzenia odzysku odebranych odpadów oraz przekazania pisemnej informacji o prowadzonym procesie odzysku z odebranych odpadów od Zamawiającego.
Vorherige Bekanntmachung: 735189-2025
Interne Kennung: ZZO.5.3.2025.ZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie Nr 1. Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 – pochodzących z przetworzenia odpadów o kodzie 20 03 07 (odpady wielkogabarytowe rozdrobnione) - w ilości do 2000 Mg/rok.
Beschreibung: Wykonawca zobowiązany będzie do potwierdzenia odzysku odebranych odpadów oraz przekazania pisemnej informacji o prowadzonym procesie odzysku z odebranych odpadów od Zamawiającego.
Interne Kennung: Zadanie Nr 1
Menge: 2 000 Tonnen
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie Nr 2. Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 – pochodzące z przetwarzana odpadów o kodzie 20 03 01 niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne - w ilości do 2000 Mg/rok.
Interne Kennung: Zadanie Nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie Nr 3. Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 – pochodzące z przetwarzania odpadów o kodach: 20 01 39 (tworzywa sztuczne), 15 01 06 (zmieszane odpady opakowaniowe), 15 01 01 (opakowania z papieru i tektury), 15 01 02 (opakowania z tworzyw sztucznych) - w ilości do 2000 Mg/rok.
Interne Kennung: Zadanie Nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie Nr 4. Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 03 07 – pochodzące ze zbierania odpadów o kodzie 20 03 07 (odpady wielkogabarytowe) – w ilości do 150 Mg/rok.
Interne Kennung: Zadanie Nr 4
Menge: 150 Tonnen
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie Nr 5. Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 01 10 – pochodzące ze zbierania odpadów o kodzie 20 01 10 (odzież) - w ilości do 1000 Mg/rok.
Interne Kennung: Zadanie Nr 5
Menge: 1 000 Tonnen
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie Nr 6. Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 01 11 – pochodzące ze zbierania odpadów o kodzie 20 01 11 (tekstylia) - w ilości do 500 Mg/rok.
Interne Kennung: Zadanie Nr 6
Menge: 500 Tonnen