See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: EZ.28.48.2025 postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 221 000 Euro na usługę mycia, dezynfekcji i sterylizacji metodami: niskotemperaturową narzędzi termolabilnych i parą wodną w nadciśnieniu narzędzi chirurgicznych, bielizny operacyjnej i sprzętu dla WWCOiT im.M. Kopernika w Łodzi
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa mycia, dezynfekcji i sterylizacji metodami: niskotemperaturową narzędzi termolabilnych i parą wodną w nadciśnieniu narzędzi chirurgicznych, bielizny operacyjnej i sprzętu dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi
Vorherige Bekanntmachung: 176044-2025
Interne Kennung: EZ.28.48.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Termin realizacji umowy budowlanej budynku Laboratorium i Centralnej Sterylizatorni minął 15.01.2025r, z uwagi na wystąpienie nieprzewidzianych i niezaplanowanych robót w dokumentacji projektowej został podpisany Aneks przedłużający roboty budowlane. Bieżąca umowa na usługi mycia, dezynfekcji i sterylizacji wyczerpuje założone kwoty w kwietniu 2025r. Szpital nie będzie zabezpieczony na usługi mycia, dezynfekcji i sterylizacji narzędzi i sprzętu. Konieczne jest zapewnienie ciągłości pracy bloków operacyjnych, gabinetów zabiegowych i poradni w w/w usługi do końca 2025r biorąc pod uwagę przedłużający się termin oddania budynku Centralnej Sterylizacji do użytku
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85142300 Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: 1. 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa mycia, dezynfekcji i sterylizacji metodami: niskotemperaturową narzędzi termolabilnych i parą wodną w nadciśnieniu narzędzi chirurgicznych, bielizny operacyjnej i sprzętu dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia : rodzaj, właściwości i ilości przewidywanych przez Zamawiającego określa SWZ. Oferta dla swojej ważności musi być złożona na wszystkie pozycje. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert na pozycje w ramach postępowania.
Interne Kennung: Pakiet nr 1