2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert na udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych w Oddziale Chirurgii Urazowo Ortopedycznej realizacji zadań kierownika Oddziału i Pracy w Poradni Chirurgii Urazowo Ortopedycznej.
Beschreibung: Przedmiotem postępowania konkursowego jest udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych w Oddziale Chirurgii Urazowo Ortopedycznej realizacji zadań kierownika Oddziału i Praca w Poradni Chirurgii Urazowo - Ortopedycznej. Szacunkowa minimalna liczba godzin objęta przedmiotem postępowania konkursowego objęta na okres od 01.05.2025 r do 30.04.2027 r wynosi 2880, szacunkowa maksymalna liczba godzin wynosi 5 760. Szacunkowa miesięczna ilość punktów do zrealizowania w Poradni Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej wynosi 200 punktów.
Interne Kennung: DSO.113.20.2025
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten, 85143000 Einsatz von Krankenwagen
5. Los
Los: LOT-0001