See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Groepsvervoer
Beschreibung: De gemeente Hof van Twente als aanbestedende dienst, hierna ‘de gemeente’, wil één of meerdere opdrachtnemer(s) contracteren voor de uitvoering van: Perceel 1: Regiotaxi vervoer(Wmo) via een Open-House procedure Perceel 2: Groepsvervoer binnen Twente via een openbare aanbestedingsprocedure Perceel 3: Groepsvervoer naar de rest van Nederland via een openbare aanbestedingsprocedure De offerteaanvraag kent dus twee verschillende inkoopprocedures! Regiotaxi vervoer: ongeveer 13.000 ritten per jaar Leerlingenvervoer : ongeveer 195 leerlingen Dagbesteding (Wmo): ongeveer 36 reizigers Jeugdvervoer(Jeugdwet): ongeveer 29 reizigers De verwachte afname bedraagt voor de duur van 4 jaar, met eventuele verlengingen van tweemaal 2 jaar: perceel 1 € 1.600.000 exclusief BTW voor de duur van 4 jaar; perceel 2 € 4.800.000 exclusief BTW voor de duur van 4 jaar; perceel 3 € 2.100.000 exclusief BTW voor de duur van 4 jaar. Zie verder de offerteaanvraag.
Interne Kennung: 260114
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Deze aanbesteding omvat een tweetal inkoopprocedures: Perceel 1: Open house (AW2012 is niet van toepassing) Perceel 2 en 3: Openbare aanbesteding volgens AW 2012 Zie verder de offerteaanvraag
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Regiotaxivervoer(Wmo) via Open House procedure
Beschreibung: De gemeente Hof van Twente als aanbestedende dienst, hierna ‘de gemeente’, wil één of meerdere opdrachtnemer(s) contracteren voor de uitvoering van Regiotaxi vervoer(Wmo) via een Open-House procedure Regiotaxi vervoer: ongeveer 13.000 ritten per jaar. De verwachte afname bedraagt voor de duur van 4 jaar, met eventuele verlengingen van tweemaal 2 jaar: € 1.600.000 exclusief BTW voor de duur van 4 jaar. Zie verder de offerteaanvraag.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Als uitkomst van verschuivingen in het vervoer kan in overleg doelgroepen worden toegevoegd. Zoals het vervoer van Oekraïense jeugdigen (maart 2027). Of vervoer van en naar dagbesteding waar het nu voorliggend wordt georganiseerd. Ook kan het doelgroepenvervoer anders georganiseerd worden. Een voorbeeld hiervan is wanneer de gemeente samen met scholen, ouders en vervoerders een mogelijkheid ziet om haltevervoer/opstapplaatsen toe te passen. Een ander voorbeeld is invoer van flexvervoer als aansluiting op het openbaar vervoer.
Los: LOT-0002
Titel: Groepsvervoer binnen Twente
Beschreibung: De gemeente Hof van Twente als aanbestedende dienst, hierna ‘de gemeente’, wil één opdrachtnemer contracteren voor de uitvoering van Groepsvervoer binnen Twente. De verwachte afname bedraagt voor de duur van 4 jaar, met eventuele verlengingen van tweemaal 2 jaar € 4.800.000 exclusief BTW voor de duur van 4 jaar. Zie verder de offerteaanvraag.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Groepsvervoer naar de rest van Nederland
Beschreibung: De gemeente Hof van Twente als aanbestedende dienst, hierna ‘de gemeente’, wil één opdrachtnemer contracteren voor de uitvoering van Groepsvervoer naar de rest van Nederland. De verwachte afname bedraagt voor de duur van 4 jaar, met eventuele verlengingen van tweemaal 2 jaar € 2.100.000 exclusief BTW voor de duur van 4 jaar. Zie verder de offerteaanvraag.
Interne Kennung: 3