2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mikroskopu z laserowym systemem konfokalnym wraz z wyposażeniem
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa mikroskopu z laserowym systemem konfokalnym wraz z wyposażeniem, zgodnie z opisem szczegółowym OPZ, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ. 2. Przedmiot zamówienia będzie realizowany na warunkach opisanych w Projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego stanowiących Załącznik nr 7 do SWZ, zgodnie z Opisem przedmiotu zamówienia, który stanowi Załącznik nr 1 do SWZ oraz ofertą Wykonawcy.
Interne Kennung: IMOL/ZP/5/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38515000 Fluoreszenz- und Polarisationsmikroskope
5. Los
Los: LOT-0001