See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup biletów na mecz piłki nożnej rozgrywany na PGE Narodowym w Warszawie pomiędzy Górnikiem Zabrze, a Rakowem Częstochowa, którego organizatorem jest PZPN
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup biletów VIP na mecz Finał STS Pucharu Polski, który zostanie rozegrany w dniu 2 maja 2026 r. na PGE Narodowym w Warszawie. W ramach realizacji zamówienia Zamawiający zakupi bilety w poniżej wskazanych kategoriach: 1) bilety do Lóż VIP na mecz Finał STS Pucharu Polski dla stałych najemców lóż VIP, 2) bilety do lóż VIP na mecz Finał STS Pucharu Polski dla klientów jednorazowych lub posiadających pakiet eventów, 3) bilety GOLD na mecz finał STS Pucharu Polski dla klientów jednorazowych.
Interne Kennung: WZ/V/26/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22459000 Tickets
5. Los
Los: LOT-0001