See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wdrożenie systemu komunikacji elektronicznej wraz z dostawą licencji pakietu biurowego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Wdrożenie systemu komunikacji elektronicznej wraz z dostawą licencji pakietu biurowego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 oraz 1.1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 565387-2025
Interne Kennung: DZP-BP.2610.296.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001