See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering Cirkelmaaiers
Beschreibung: Perceel 1: Cirkelmaaier volledig elektrische aangedreven met een maaibreedte van maximaal 155 cm. Perceel 2: Cirkelmaaier met 3 maaidekken met een maaibreedte tussen de 3.20 en 3.40 meter Buiten de scope van de aanbesteding: Buiten de scope van de aanbesteding (geldt voor beide percelen): Het onderhoud van de cirkelmaaiers wordt in eigen beheer door gecertificeerde monteurs van de gemeente uitgevoerd met originele onderdelen. Het leveren van onderdelen daarentegen is expliciet wél onderdeel van de overeenkomst. Perceel 1: 1 cirkelmaaier Perceel 2: 9 cirkelmaaiers De gemeente Apeldoorn kan gedurende de looptijd van deze overeenkomst per perceel één (1) optionele extra cirkelmaaier afnemen onder gelijkblijvende voorwaarden en condities.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16310000 Mäher
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16311000 Rasenmäher
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cirkelmaaier volledig elektrische aangedreven met een maaibreedte van maximaal 155 cm.
Beschreibung: Buiten de scope van de aanbesteding: Buiten de scope van de aanbesteding (geldt voor beide percelen): Het onderhoud van de cirkelmaaiers wordt in eigen beheer door gecertificeerde monteurs van de gemeente uitgevoerd met originele onderdelen. Het leveren van onderdelen daarentegen is expliciet wel onderdeel van de overeenkomst. Perceel 1: 1 cirkelmaaier De gemeente Apeldoorn kan gedurende de looptijd van deze overeenkomst per perceel één (1) optionele extra cirkelmaaier afnemen onder gelijkblijvende voorwaarden en condities.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Cirkelmaaier met 3 maaidekken met een maaibreedte tussen de 3.20 en 3.40 meter
Beschreibung: Buiten de scope van de aanbesteding: Het onderhoud van de cirkelmaaiers wordt in eigen beheer door gecertificeerde monteurs van de gemeente uitgevoerd met originele onderdelen. Het leveren van onderdelen daarentegen is expliciet wel onderdeel van de overeenkomst. Perceel 2: 9 cirkelmaaiers De gemeente Apeldoorn kan gedurende de looptijd van deze overeenkomst per perceel één (1) optionele extra cirkelmaaier afnemen onder gelijkblijvende voorwaarden en condities.
Interne Kennung: 2