See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Ostrów Wielkopolski
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Ostrów Wielkopolski Zamawiający dokonuje podziału zamówienia na części : Część 1 : „Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Ostrów Wielkopolski” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania częściowego nr 1 znajduje się w załączniku nr 10 A, który stanowi załącznik do SWZ. Część 2 : „Odbiór, transport i zagospodarowanie popiołu i żużla z palenisk domowych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Ostrów Wielkopolski” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania częściowego nr 2 znajduje się w załączniku nr 10 B, który stanowi załącznik do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 631519-2024
Interne Kennung: IGK-PZ.271.1.16.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Ostrów Wielkopolski
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest : 1. Odbiór i transport wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych na terenie Gminy Ostrów Wielkopolski i dostarczenie ich do instalacji zagospodarowania odpadów komunalnych tj. Regionalnego Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Ostrowie Wielkopolskim, ul. Staroprzygodzka 121. W przypadku awarii instalacji komunalnej bądź w stanach odbiegających od poprawnej eksploatacji dopuszcza się skierowanie strumienia odpadów do innej instalacji. Odbiór i transport odpadów niesegregowanych (zmieszanych), odpadów segregowanych oraz odpadów wielkogabarytowych i zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Ostrów Wielkopolski z 35 miejscowości wymienionych w załączniku nr 15 do SWZ – wykaz gospodarstw domowych. Lokalizację miejscowości na obszarze gminy pokazano na załączonej mapie poglądowej (teren gminy) załącznik Nr 12 do SWZ. W cenie odbioru odpadów uwzględnić należy wszystkie koszty związane z realizacją przedmiotu umowy, m.in. koszty przekazanych worków do selektywnej zbiórki odpadów, naklejek, pojemników na leki, baterie. itp.- zgodnie z warunkami zawartymi w SWZ. Ilość wytworzonych na terenie Gminy Ostrów Wielkopolski odpadów komunalnych nie jest zależna od Zamawiającego. Ustalone ilości są szacunkowe i mogą ulec zmianie. Ilość odpadów odebranych od właścicieli nieruchomości w latach poprzednich: 1) Odpady niesegregowane (zmieszane) Rok 2022 - 4129 Mg, Rok 2023 - 3976 Mg 2) Szkło Rok 2022 - 443 Mg, Rok 2023- 405 Mg 3) Papier Rok 2022 - 63 Mg , Rok 2023 - 69 Mg 4) Tworzywa sztuczne, odpady opakowaniowe wielomateriałowe, metale Rok 2022 - 467 Mg, Rok 2023 - 462 Mg 5) Leki Rok 2022- 0,121 Mg, Rok 2023 - 0,155 Mg 6) Bioodpady Rok 2022 - 698 Mg, Rok 2023 - 840 Mg 7) Odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny (PSZOK) Rok 2022 -339 Mg , Rok 2023 -218 Mg Szacowana ilość odpadów komunalnych przewidzianych do odbioru i transportu od właścicieli nieruchomości w okresie obowiązywania umowy: - 4 000,00 Mg - to odpady niesegregowane (zmieszane) - 2 025,20 Mg – to odpady segregowane - tj.: • 500 Mg - tworzywa sztuczne, odpady opakowaniowe wielomateriałowe, metale, • 450 Mg - szkło, • 75 Mg - papier, • 1000 Mg - bioodpady • 0,200 Mg - przeterminowane leki - 250,00 Mg – to odpady wielkogabarytowe i zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. Zamawiający zastrzega sobie, iż podane wyżej ilości odpadów są szacunkowe i faktyczna ilość poszczególnych rodzajów odpadów odebranych i przekazanych do zagospodarowania będzie zależeć od zapotrzebowania mieszkańców gminy. Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia w przypadku mniejszej niż oszacowana ilość odpadów odebranych od właścicieli nieruchomości. 2. Utworzenie i prowadzenie co najmniej jednego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) od mieszkańców Gminy Ostrów Wielkopolski, zwanego dalej Punktem, zlokalizowanego na terenie miasta Ostrów Wielkopolski lub Gminy Ostrów Wielkopolski, spełniającego warunki określone w OPZ stanowiącym załącznik do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania częściowego nr 1znajduje się w załączniku nr 10 A, który stanowi załącznik do SWZ. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych.
Interne Kennung: IGK-PZ.271.1.16.2024 Część1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Los: LOT-0002
Titel: Cześć 2 - Odbiór, transport i zagospodarowanie popiołu i żużla z palenisk domowych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Ostrów Wielkopolski
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest : 1) odbiór odpadów komunalnych – popiołu i żużla z palenisk domowych powstałych i zebranych na wszystkich nieruchomościach zamieszkałych na terenie gminy Ostrów Wielkopolski, 2) transport i zagospodarowanie odpadów: popiołu i żużla z palenisk domowych które należy przetransportować i zagospodarować w ramach wynagrodzenia do instalacji posiadającej odpowiednie zezwolenie na zagospodarowanie tych odpadów oraz spełniającej wymagania określone w obowiązujących przepisach prawa. Szacowana ilość w/w odpadów komunalnych przewidzianych do odbioru i transportu od właścicieli nieruchomości w okresie obowiązywania umowy: 1.000,00 Mg Zamawiający zastrzega sobie, iż podana wyżej ilość odpadów jest szacunkowa a faktyczna ilość będzie zależeć od zapotrzebowania mieszkańców gminy. Wykonawca zobowiązany jest do wskazania w ofercie instalacji komunalnej, do której wykonawca będzie przekazywał odpady w celu ich zagospodarowania. Zmiana instalacji komunalnej, którą wykonawca wskazał w ofercie jest dopuszczalna w trakcie obowiązywania umowy. Nieruchomości, z których odbierane będą odpady są położone w granicach administracyjnych Gminy Ostrów Wielkopolski. Powierzchnia Gminy Ostrów Wielkopolski wynosi 207 km2 . Gmina obejmuje 35 wsi sołeckich. Szczegółowy zakres świadczenia usługi odbierania popiołu i żużla z palenisk domowych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych - zgodnie z Uchwałą Rady Gminy Ostrów Wielkopolski nr XXXV/345/21 z dnia 6 września 2021 r. w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów w zamian za uiszczoną przez właścicieli nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi (Dz. Urz. Woj. Wlkp., poz. 6976). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania częściowego nr 2 znajduje się w załączniku nr 10 B, który stanowi załącznik do SWZ. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych.
Interne Kennung: IGK-PZ.271.1.16.2024 Część2