305943-2026 - Ergebnis
Polen – Rettungsdienste – Świadczenie usług ratownictwa wodnego na terenie Kompleksu Termy Maltańskie w Poznaniu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług ratownictwa wodnego na terenie Kompleksu Termy Maltańskie w Poznaniu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usług ratownictwa wodnego rozumianych jako zapewnienie bezpieczeństwa osób pływających, kąpiących się, przebywających, uprawiających sport lub rekreację na obszarze wodnym zlokalizowanym na terenie Kompleksu „Termy Maltańskie” w Poznaniu, położonego przy ul. Termalnej 1 (dalej: Kompleks), w szczególności zapewnienie bezpieczeństwa osób korzystających z basenów (niecek) i atrakcji wodnych, oraz rozumianych jako prowadzenie działań ratowniczych na terenie Kompleksu, w tym udzielanie pomocy przedlekarskiej, przez osoby o odpowiednich kwalifikacjach zawodowych i z przypisanymi im zakresami obowiązków i odpowiedzialności.
Vorherige Bekanntmachung247674-2026
Interne KennungZP.U.11.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensW dniu 12 stycznia 2026 r. Zamawiający przekazał Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej wstępne ogłoszenie informacyjne o planowanym zamówieniu, które jest przedmiotem niniejszego postępowania. Wstępne ogłoszenie informacyjne zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej w dniu 13 stycznia 2026 r. pod numerem 20893-2026. Na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp, publikacja wstępnego ogłoszenia informacyjnego stanowi podstawę do wyznaczenia skróconego terminu składania ofert w stosunku do terminu określonego w art. 138 ust. 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75252000 Rettungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71317200 Dienstleistungen im Bereich Gesundheitsschutz und Sicherheit, 92620000 Sportbezogene Dienstleistungen
5. Los
LosLOT-0001