2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajišťování provozu a poskytování pravidelného běžného servisu v budovách ÚMG
Beschreibung: Jedná se o nadlimitní veřejnou zakázka na zajištění servisních služeb v místě plnění (v budovách Zadavatele, v areálu ústavů Akademie věd, na adrese Vídeňská 1083, 142 00 Praha 4). Předmětem plnění je úplatné poskytování služeb spočívajících v kontinuálním zajišťování provozu a poskytování běžného servisu a v pravidelném provádění běžné údržby v budovách Zadavatele. Služby a činnosti se týkají zejména těchto oblastí: vzduchotechnika, ústřední vytápění, elektroinstalace, MaR, hospodářství H2O2 (plynný peroxid vodíku), hospodářství a rozvody CO2, vakuum, stlačený vzduch, technologické chlazení, zemní plyn. Bližší požadavky na obsah a rozsah poskytovaných servisních služeb a činností je v podrobnostech uveden v příloze č. 3 ZD (která bude tvořit přílohu č. 1 smlouvy). Služby budou poskytovány také v prostorách splňující podmínky BSL-3 (Biosafety Level 3) prostor, tj. prostor vysoce zabezpečené výrobní či vědecké laboratoře či jiných prostor, určených pro práci s nebezpečnými patogeny, které se přenášejí vzduchem a mohou způsobit vážná nebo smrtelná onemocnění (např. SARS-CoV-2, SARS, tuberkulóza, MERS, Ebola). Jednotlivé položky (servisní činnosti) jsou v podrobnostech vyjmenovány v příloze č. 3 ZD – Cenová kalkulace, položkový rozpočet, která vyplněná bude tvořit přílohu č. 1 smlouvy. Termíny, ve kterých budou konkrétní činnosti prováděny, jsou stanoveny v závazném vzoru servisní smlouvy a její příloze č. 1 (příloze č. 3 ZD).
Interne Kennung: VZ 26/107 ÚMG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42500000 Kühl- und Lüftungseinrichtungen, 45232141 Heizanlage, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny závazku ze smlouvy jsou v podrobnostech uvedeny v Servisní smlouvě (příloha č. 2 ZD).