Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35000000 Ausrüstung für Sicherheitszwecke, Brandbekämpfung, Polizei und Verteidigung
Erfüllungsort
Postanschrift: Asiatisk Plads 2
Stadt: København K
Postleitzahl: 1448
Land, Gliederung (NUTS): Byen København (DK011)
305987-2026 - Result
Denmark – Security, fire-fighting, police and defence equipment – Udbud af Rammeaftale vedrørende Levering af Sikkerhedsmateriel (Genudbud)
Contract or concession award notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Title: Udbud af Rammeaftale vedrørende Levering af Sikkerhedsmateriel (Genudbud)
Description: Udenrigsministeriet har indgået en rammeaftale om levering af forskelligt sikkerhedsmateriel. Varerne på Rammeaftalen skal bruges til sikring af Udenrigsministeriets bygninger, materiel og dokumenter.
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 35000000 Security, fire-fighting, police and defence equipment
5. Lot
Lot: LOT-0000