3060-2026 - Ergebnis
Polen – Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen – Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie Gminy Miasto Zgierz
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie Gminy Miasto Zgierz
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usługi polegającej na: a) odbieraniu i zagospodarowaniu odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych na terenie Gminy Miasto Zgierz, b) odbieraniu i zagospodarowaniu odpadów komunalnych pochodzących z lokali, w których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne, znajdujących się w zamieszkałym budynku wielolokalowym, położonych na terenie Gminy Miasto Zgierz, c) odbieraniu i zagospodarowaniu odpadów komunalnych pochodzących z niezamieszkałych części nieruchomości, na której powstają odpady komunalne znajdującej się na nieruchomości zamieszkałej zabudowanej budynkiem jednorodzinnym, d) wyposażeniu wskazanych punktów w pojemniki do zbierania leków oraz odbieranie i zagospodarowanie zgromadzonych leków, e) odbieraniu i zagospodarowaniu drobnego sprzętu elektrycznego i elektronicznego z pojemników wskazanych przez Zamawiającego, f) prowadzeniu na terenie Gminy Miasto Zgierz Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, do którego będą dostarczane odpady komunalne z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych na terenie Gminy Miasto Zgierz, g) dostarczeniu właścicielom nieruchomości harmonogramu odbierania odpadów wraz z materiałami informacyjnymi związanymi z Systemem Gospodarowania Odpadami Komunalnymi na terenie Gminy Miasto Zgierz, h) zapewnieniu i dostarczaniu właścicielom nieruchomości worków do selektywnego gromadzenia: metali i tworzyw sztucznych, papieru, szkła. Pełny opis w OPZ.
Vorherige Bekanntmachung: 708274-2025
Interne Kennung: GO.271.21.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll, 90511100 Einsammeln von kommunalem Müll, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90511300 Müllsammlung, 90511400 Altpapiersammlung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll, 90511100 Einsammeln von kommunalem Müll, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90511300 Müllsammlung, 90511400 Altpapiersammlung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Stosownie do treści art. 441 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019r. - Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje opcję wraz z określeniem okoliczności, w których nastąpi realizacja opcji; 2) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji w sytuacji podjęcia uchwały Rady Miasta Zgierza w sprawie określenia rodzaju dodatkowych usług świadczonych przez Gminę Miasto Zgierz w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów oraz wysokości cen za te usługi oraz zgłoszeń właścicieli nieruchomości na zapotrzebowanie na te usługi; 3) Zamawiający, w zakresie opcji, przewiduje zwiększenie kwoty planowanej do przeznaczenia na realizację usługi będącej przedmiotem zamówienia podstawowego odpowiednio do przedstawionej oferty cenowej; 4) W przypadku uruchomienia opcji, poprzez rozszerzenie zakresu zamówienia, wynagrodzenie Wykonawcy z tytułu realizacji zamówienia objętego opcją będzie obliczone na podstawie cen jednostkowych wskazanych przez Wykonawcę w formularzu cenowym dotyczącym opcji; 5) Skorzystanie z opcji przez Zamawiającego oznacza możliwość zobowiązania Wykonawcy do świadczenia usług dodatkowych poza harmonogramem odbioru odpadów w poniższym zakresie: a) odbiór i zagospodarowanie bioodpadów zgromadzonych w worku 120 l, b) podstawienie kontenera o pojemności 5m3 na bioodpady, jego odbiór i zagospodarowanie odpadów, c) zapewnienie worka o poj. 100-120 l na odpady budowlane i remontowe jednego rodzaju, jego odbiór i zagospodarowanie odpadów, e) podstawienie kontenera o pojemności 5m3 na zmieszane odpady budowlane i remontowe, jego odbiór i zagospodarowanie odpadów, f) odbiór i transport do 10 m3odpadów wielkogabarytowych do PSZOK, g) podstawienie kontenera o pojemności 7m3 na odpady wielkogabarytowe i transport odpadów do PSZOK, h) podstawienie kontenera o pojemności 32m3 na odpady wielkogabarytowe i transport odpadów do PSZOK; 6) W przypadku skorzystania z opcji, Wykonawca zobowiązuje się do wykonania zgłoszonej usługi w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia zgłoszenia przez Zamawiającego po uzgodnieniu terminu z właścicielem nieruchomości; 7) Uruchomienie opcji nie wymaga sporządzenia aneksu do umowy; 8) Uruchomienie opcji wymaga złożenia przez Zamawiającego pisemnego oświadczenia woli w przedmiocie skorzystania z opcji w przypadku wpływu do Urzędu Miasta Zgierza wniosku o usługę dodatkową i dodatkowe usługi będą realizowane po każdorazowym zgłoszeniu; 9) Opcja nie jest zobowiązaniem Zamawiającego. Opcja stanowi uprawnienie Zamawiającego, z którego może, ale nie musi on skorzystać, a więc opcja nie jest źródłem zobowiązań Zamawiającego w momencie udzielania zamówienia podstawowego; 10) Zamawiający będzie mógł skorzystać z opcji w terminie wykonania przedmiotu umowy.