See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verzekeringen Brandweer Westhoek
Beschreibung: Afsluiten van de volgende verzekeringscontracten: Personenverzekeringen, Verzekeringen Materiële Schade, Verzekeringen Aansprakelijkheid, Verzekeringen Auto en Bijstandsverzekering en Gezondheidszorg voor de Brandweer Westhoek. Opdrachtgevend bestuur: Brandweer Westhoek Consultant: AON Belgium bv Is belast met de opvolging van deze overheidsopdracht voor de verzekeringsnemer: Mevrouw Hanne Blieck Brandweer Westhoek Zeelaan 37 8670 Koksijde Is belast met de opvolging van deze opdracht binnen Aon Belgium bv: Mevrouw Elke Matthys Telecomlaan 5-7 1831 Diegem Tel: 0496 56 14 92 E-mail: elke.matthys@aon.com Alle briefwisseling m.b.t. deze opdracht moet naar Aon Belgium bv gestuurd worden. Verzekeraars worden in deze mededingingsprocedure voor het afsluiten van de verschillende verzekeringspolissen beschouwd als enige mogelijke partijen die kunnen optreden als inschrijver.
Interne Kennung: PPP1BH-1067/5023/AD / 1426 / 2025 /1035
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Personenverzekering
Beschreibung: Personenverzekering
Interne Kennung: AD / 1426 / 2025 /1035_1
Los: LOT-0002
Titel: Materiële schade
Beschreibung: Materiële schade
Interne Kennung: AD / 1426 / 2025 /1035_2
Los: LOT-0003
Titel: Aansprakelijkheid
Beschreibung: Aansprakelijkheid
Interne Kennung: AD / 1426 / 2025 /1035_3
Los: LOT-0004
Titel: Vloot
Beschreibung: Vloot
Interne Kennung: AD / 1426 / 2025 /1035_4
Los: LOT-0005
Titel: Hospitalisatie
Beschreibung: Hospitalisatie
Interne Kennung: AD / 1426 / 2025 /1035_5