See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RAAMOVEREENKOMST “Ruimen van straatkolken en afvoergeulen op het grondgebied van de Stad Leuven”
Beschreibung: RAAMOVEREENKOMST “Ruimen van straatkolken en afvoergeulen op het grondgebied van de Stad Leuven”
Interne Kennung: OD_sow/24.14/865.11
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: OD_sow/24.14/865.11 - 1
Interne Kennung: 1