2. Verfahren
Verfahren
Titel: 7/ZP/PN/26
Beschreibung: Pakiet 1: Dostawa licencji systemu AMMS, rozbudowa systemu HIS oraz rozszerzenie repozytorium EDM o nowe dokumenty ustawowe, integracja systemu HIS z P1 Pakiet 2: Dostawa, rozbudowa, integracja systemów peryferyjnych świadczeniodawcy (RIS, PACKS) i integracja z PUI dla Wojewódzkiego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Chorób Płuc i Rehabilitacji w Łodzi. Inwestycja jest finansowana w ramach zadania pn: „Rozwój informatyzacji w Wojewódzkim Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Chorób Płuc i Rehabilitacji w Łodzi, w celu rozbudowy środowiska serwerowego, sieciowego i narzędziowego, cyfryzacji dokumentacji medycznej, zwiększenia poziomu cyberbezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa przetwarzania danych”, realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”. Przedmiot zamówienia obejmuje swym zakresem: Pakiet 1: dostawę licencji systemu AMMS, rozbudowę systemu HIS oraz rozszerzenie repozytorium EDM o nowe dokumenty ustawowe, integrację systemu HIS z P1 1. Pulpit Lekarski – 30 szt. 2. Pulpit Pielęgniarki i Położnej – 30 szt. 3. Rozszerzenie EDM o nowe dokumenty ustawowe – uruchomienie funkcjonalności - 1 szt. 4. Ankieta Udarowa – uruchomienie funkcjonalności – 1 szt. 5. Zarządzanie dokumentacją medyczną (ZDM) – 8 szt. 6. Podwójna Autentykacja – uruchomienie funkcjonalności – 1 szt. 7. Integracja z Krajowym Rejestrem Nowotworów – uruchomienie funkcjonalności – 1 szt. 8. Integracja z CeZ, karta leczenia, ucyfrowienie oraz indeksacja – uruchomienie funkcjonalności - 1 szt. Pakiet 2: Dostawę, rozbudowę, integrację systemów peryferyjnych świadczeniodawcy (RIS, PACKS) i integrację z PUI Moduł umożliwiający integrację z PUI (Platformą Usług Inteligentnych) dostarczaną przez CEZ (Centrum eZdrowie) w zakresie AI Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia z podziałem na poszczególne pakiety został określony w Załączniku nr 2 do SWZ, który zawiera obowiązki oraz wymagania jakie musi spełnić Wykonawca i będzie on stanowił załącznik do Umowy. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do: 1) opracowania Planu Realizacji Zamówienia (PRZ), 2) dostawy licencji, instalacji i konfiguracji dostarczonego oprogramowania celem jego prawidłowego działania, 3) realizacji zamówienia zgodnie z procedurami Systemu Bezpieczeństwa Informacji obowiązującymi u Zamawiającego, 4) wykonania dokumentacji powykonawczej. Zamawiający nie przewiduje zastosowania aukcji elektronicznej, nie prowadzi postęp. w celu zawarcia umowy ramowej, nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamów. wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art.94 Pzp, nie określa dodatkowych wymagań związanych z zatrudnianiem osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 Pzp, nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postęp., nie dokonuje zastrzeżeń, o których mowa w art. 60 i art. 121 ustawy Pzp, nie przewiduje wymagań, o których mowa w art. 95 ustawy Pzp, nie przewiduje udzielenia zaliczek na poczet wykonania zamów., nie przewiduje udzielania zamów., o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp, nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia katalogów elektronicznych do oferty, w sytuacji określonej w art. 93 ustawy Pzp. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamów. podwykonawcy (podwykonawcom). Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Oferta może obejmować całość przedmiotu zamówienia lub wybrany pakiet,
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72265000 Software-Konfiguration
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1: dostawa licencji systemu AMMS, rozbudowa systemu HIS oraz rozszerzenie repozytorium EDM o nowe dokumenty ustawowe, integracja systemu HIS z P1
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje swym zakresem: Pakiet 1: dostawę licencji systemu AMMS, rozbudowę systemu HIS oraz rozszerzenie repozytorium EDM o nowe dokumenty ustawowe, integrację systemu HIS z P1 1. Pulpit Lekarski – 30 szt. 2. Pulpit Pielęgniarki i Położnej – 30 szt. 3. Rozszerzenie EDM o nowe dokumenty ustawowe – uruchomienie funkcjonalności - 1 szt. 4. Ankieta Udarowa – uruchomienie funkcjonalności – 1 szt. 5. Zarządzanie dokumentacją medyczną (ZDM) – 8 szt. 6. Podwójna Autentykacja – uruchomienie funkcjonalności – 1 szt. 7. Integracja z Krajowym Rejestrem Nowotworów – uruchomienie funkcjonalności – 1 szt. 8. Integracja z CeZ, karta leczenia, ucyfrowienie oraz indeksacja – uruchomienie funkcjonalności - 1 szt. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 2 do SWZ, który zawiera obowiązki oraz wymagania jakie musi spełnić Wykonawca i będzie on stanowił załącznik do Umowy.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2: Dostawa, rozbudowa, integracja systemów peryferyjnych świadczeniodawcy (RIS, PACKS) i integrację z PUI
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje swym zakresem: Pakiet 2: dostawę, rozbudowę, integrację systemów peryferyjnych świadczeniodawcy (RIS, PACKS) i integrację z PUI Moduł umożliwiający integrację z PUI (Platformą Usług Inteligentnych) dostarczaną przez CEZ (Centrum eZdrowie) w zakresie AI Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 2 do SWZ, który zawiera obowiązki oraz wymagania jakie musi spełnić Wykonawca i będzie on stanowił załącznik do Umowy.