See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Geschenken en cadeaubonnen 2025 - 2029
Beschreibung: Windesheim wil een raamovereenkomst aangaan met drie opdrachtnemers voor het leveren van geschenken (perceel 1) en één opdrachtnemer voor het leveren van cadeaubonnen (perceel 2). De overeenkomst heeft een initiële duur van twee (2) jaar met de mogelijkheid de overeenkomst tweemaal (2) te verlengen met één (1) jaar. De opdracht wordt gegund aan de Inschrijver(s) met de Economisch Meest Voordelige Inschrijving op basis van het gunningscriterium beste prijs-kwaliteitverhouding. De beoogde startdatum van de implementatie is 1 april 2025 en van de start van de opdracht is 1 september 2025. Deze aanbesteding wordt volledig digitaal doorlopen via Mercell.
Interne Kennung: D-1941
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18530000 Geschenkartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Geschenken
Beschreibung: Het leveren van geschenken binnen de volgende productgroepen met diverse prijsranges en van diverse aanbieders/merken per productgroep: Cadeaupakketten; Fruitmanden; Versnaperingen (bijvoorbeeld chocolade, taart, zoetigheid, nootjes, e.d.); Wijnen; Bierpakketten; Wenskaarten; Groene geschenken (b.v. biologische bloemzaadjes, bloembollen of een boom cadeau (zowel een boompje als dat er namens de ontvanger een boom gepland wordt)) Geschenken voor bedankjes en Geschenken voor bijzondere gelegenheden als geboorte (bijv. kraamboek), huwelijk, jubileum, kerst, sinterklaas e.d. Binnen het assortiment voor geschenken worden mogelijkheden geboden betreft: maatschappelijk verantwoord assortiment aan zoals bijvoorbeeld producten met een EKO-, FSC-, Max Haverlaar- of Fairtrade-keurmerk; een lokaal assortiment van streekproducten, geschenkpakketten met enkel streekproducten uit de omgeving van en producten met een link naar Zwolle en Almere (bijvoorbeeld Zwolse balletjes, Zwols bier, Zwols Sproakwater, geschenken met verwijzing naar of skyline van Zwolle of producten van lokale speciaalzaken als bonbons, chocolade, snoepgoed, dranken, e.d.); gepersonaliseerde geschenken; dieetwensen, bijvoorbeeld halal-, glutenvrij of veganproducten.
Interne Kennung: D-2141
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Cadeaubonnen
Beschreibung: Het leveren van fysieke en digitale cadeaubonnen in prijsranges naar keuze in de volgende groepen: algemene cadeaubonnen (bijvoorbeeld VVV-cadeaukaart); Maatschappelijk verantwoorde cadeaubonnen (bijvoorbeeld de Nationale Groene Kadobon); thema cadeaubonnen (bijvoorbeeld voor diner, bioscoop, boeken, klussen of wellness); keten specifieke cadeaubonnen (bijvoorbeeld voor Bol.com, Amazon, Prénatal, e.d.).