306093-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – Realizacja części II etapu II EKSPOZYCJA „Dawny klasztor – byłe więzienie – nowoczesne muzeum. Adaptacja zabytkowej siedziby Muzeum Archeologicznego w Krakowie do współczesnych standardów na 175 rocznicę powstania instytucji”.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRealizacja części II etapu II EKSPOZYCJA „Dawny klasztor – byłe więzienie – nowoczesne muzeum. Adaptacja zabytkowej siedziby Muzeum Archeologicznego w Krakowie do współczesnych standardów na 175 rocznicę powstania instytucji”.
Beschreibung1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest realizacja części II etapu II EKSPOZYCJA „Dawny klasztor – byłe więzienie – nowoczesne muzeum. Adaptacja zabytkowej siedziby Muzeum Archeologicznego w Krakowie do współczesnych standardów na 175 rocznicę powstania instytucji”. W ramach przedmiotu zamówienia do wykonania są roboty budowlane, instalacyjne oraz prace konserwatorskie realizowane na podstawie decyzji o pozwoleniu na budowę nr 55/6740.2/2017 z dnia 20.01.2017 r., znak: AU-01-3.6740.2.1020.2016.JUR. oraz dokumentacji projektowej opracowanej przez Marcin Marzec INSTAL-TECH pn. „Remont, przebudowa i rozbudowa budynku głównego, budowa pawilonu wejściowego i budynku zaplecza konserwacji wraz z przebudową, rozbudową, remontem i rozbiórkami niezbędnej infrastruktury technicznej oraz urządzeniami budowlanymi”. 2. Zamówienie realizowane jest w ramach projektu: pn. „Dawny klasztor – byłe więzienie – nowoczesne muzeum. Adaptacja zabytkowej siedziby Muzeum Archeologicznego w Krakowie do współczesnych standardów na 175 rocznicę powstania instytucji" – projekt dofinansowany ze środków UE w ramach programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko (FEnIKS) 2021-2027oraz dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Rewaloryzacji Zabytków Krakowa (w dyspozycji SKOZK). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i zakres prac określa wielobranżowa dokumentacja budowlana, konserwatorska i wykonawcza stanowiąca Załącznik A do SWZ.
Interne KennungDA-271-4/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45400000 Baufertigstellung, 45111291 Erschließungsarbeiten, 45454000 Mit der Umstrukturierung verbundene Arbeiten, 45453100 Sanierungsarbeiten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 50800000 Diverse Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
LosLOT-0001