2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van kolkenzuigers
Beschreibung: De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor de levering van kolkenzuigers. Het leveren van een kolkenzuigers.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144410 Schlammsaugwagen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Het leveren van kolkenzuigers.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Met optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van tweemaal maximaal twee jaar per keer.