30615-2025 - Wettbewerb
Polen – Straßentransport/-beförderung – „Świadczenie usług przewozu regularnego w ramach lokalnego transportu zbiorowego na terenie Miasta Sulejówek w latach 2025-2027” w ramach zadania pn.: „Świadczenie usług przewozu na linii „Południowej”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Świadczenie usług przewozu regularnego w ramach lokalnego transportu zbiorowego na terenie Miasta Sulejówek w latach 2025-2027” w ramach zadania pn.: „Świadczenie usług przewozu na linii „Południowej”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przewozu regularnego w ramach lokalnego transportu zbiorowego na terenie Miasta Sulejówek w latach 2025-2027 w ramach zadania pn.: „Świadczenie usług przewozu na linii „Południowej”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungW.PRP.271.67.2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
LosLOT-0001