306154-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung – Lichenologický inventarizační průzkum v rámci klíčové aktivity 4 - Zdravotní stav lesa
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLichenologický inventarizační průzkum v rámci klíčové aktivity 4 - Zdravotní stav lesa
BeschreibungPředmětem této Veřejné zakázky je provedení mapování epifytických a epixylických lišejníků na 300 inventarizačních plochách na území Krkonošského národního parku v letech 2026 až 2028. Záměrem Zadavatele je získat popis stávající diverzity jmenované bioindikační skupiny organismů, stanovení vitality stélek a na základě získaných dat posouzení stavu lesních ekosystémů v kontextu měnících se podmínek prostředí. Cílem předmětu zakázky je porovnání výstupů sledování a vyhodnocení stavu epifytické a epixylické lichenobioty mezi KRNAP a KPN, a dále porovnání stavu s předchozím šetřením, které probíhalo v roce 2015 na totožných plochách. Předmět této Veřejné zakázky bude spolufinancován Evropskou unií prostřednictvím Programu Interreg Česko – Polsko 2021 – 2027, a to v rámci projektu „Lesy Krkonoš – společný management v KRNAP a KPN“, reg. č. CZ.11.01.02/00/23_011/0000160.
Interne Kennung20/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90711500 Umweltüberwachung in anderen Bereichen als dem Bausektor
5. Los
LosLOT-0001