2. Verfahren
Verfahren
Titel: Informační systém města Jirkov
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění podpory, provozu a užití informačního systému města Jirkova. Bližší specifikace předmětu veřejné zakázky je uvedena v příloze č. 7 zadávací dokumentace – návrhu Smlouvy. Předmětem zadávacího řízení je zajištění komplexního informačního systému města. Předmět plnění zahrnuje buď podporu, provoz a rozvoj stávajícího řešení, nebo dodání, implementaci a provoz nového informačního systému. Zadavatel v obou případech striktně požaduje stoprocentní zachování datové kontinuity, veškerých historických databázových vazeb a plynulého chodu úřadu bez nutnosti jakékoliv ztrátové datové migrace. Uvedený rozsah veřejné zakázky se vztahuje také na příspěvkové organizace zřízené městem Jirkov.
Interne Kennung: 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48810000 Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001