See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa infrastruktury wodociągowej i poprawa gospodarki ściekowej na terenie Gminy Kluczewsko
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Rozbudowa infrastruktury wodociągowej oraz poprawa gospodarki ściekowej w Gminie Kluczewsko poprzez modernizację ujęć wody na terenie gminy Kluczewsko (ujęcie wody w Dobromierzu oraz ujęcie wody w Kluczewsku), modernizację przepompowni ścieków oraz wymianę wodomierzy cyfrowych dla mieszkańców i montaż punktów monitoringu przepływu wody na sieciach. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 (trzy) części: Część I zamówienia - Modernizacja ujęć wody na terenie gminy Kluczewsko (ujęcie wody w Dobromierzu oraz ujęcie wody w Kluczewsku); Część II zamówienia - Modernizacja przepompowni ścieków; Część III zamówienia - Wymiana wodomierzy cyfrowych dla mieszkańców i montaż punktów monitoringu przepływu wody na sieciach. 3. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia został zawarty: - w odniesieniu do Części I zamówienia w Załączniku Nr 2a do SWZ; - w odniesieniu do Części II zamówienia w Załączniku Nr 2b do SWZ; - w odniesieniu do Części III zamówienia w Załączniku Nr 2c do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42122130 Wasserpumpen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I zamówienia - Modernizacja ujęć wody na terenie gminy Kluczewsko (ujęcie wody w Dobromierzu oraz ujęcie wody w Kluczewsku)
Beschreibung: Modernizacja ujęć wody na terenie gminy Kluczewsko (ujęcie wody w Dobromierzu oraz ujęcie wody w Kluczewsku). Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia został zawarty w odniesieniu do Części I zamówienia w Załączniku Nr 2a do SWZ.