30618-2024 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Kłecko oraz domków letniskowych lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe oraz transport odpadów z PSZOK w okresie od 01.01.2024 r. do 31.12.2024 r.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Kłecko oraz domków letniskowych lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe oraz transport odpadów z PSZOK w okresie od 01.01.2024 r. do 31.12.2024 r.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: usługa w zakresie odbioru i transportu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Kłecko oraz z domków letniskowych lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe oraz transport odpadów z PSZOK w okresie od 01.01.2024 r. do 31.12.2024 r. 2. Szczegółowe zasady realizacji przedmiotu umowy, prawa i obowiązki stron umowy, zasady rozliczeń pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcą, uregulowane zostały w projekcie umowy (Załącznik nr 1 do zaproszenia do negocjacji) i załącznikach do niej.
Interne Kennung: RFZ.271.29.2023
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001