306232-2026 - Ergebnis
Polen – Softwarepaketreihen – Dostawa oprogramowania do pracowni Zespołu Szkół Administracyjno Ekonomicznych i Ogólnokształcących i Państwowych Szkół Budownictwa Zespół Szkół
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa oprogramowania do pracowni Zespołu Szkół Administracyjno Ekonomicznych i Ogólnokształcących i Państwowych Szkół Budownictwa Zespół Szkół
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa (zakup i transport) oprogramowania do pracowni Zespołu Szkół Administracyjno Ekonomicznych i Ogólnokształcących i Państwowych Szkół Budownictwa Zespół Szkół w Bytomiu. 2. Postępowanie zostało podzielone na trzy części: a) Część 1 – Program do projektowania CNC 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz parametry techniczne dla Części 1 postępowania, zawarto w Opisie przedmiotu zamówienia – stanowiącym załącznik nr 1 do niniejszej SWZ. 2) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia dla Części 1 zawierają Projektowane postanowienia umowy – stanowiące załącznik nr 7 do SWZ. 3) Wykonawca winien udzielić Zamawiającemu co najmniej 24 miesięcy wsparcia technicznego oprogramowania na warunkach określonych w Projektowanych postanowieniach umowy. Okres wsparcia technicznego oprogramowania Wykonawca oferuje w formularzu „Oferta” (załącznik nr 4 do SWZ). Wykonawca może zaoferować wydłużenie okresu wsparcia technicznego oprogramowania, który stanowi kryterium oceny ofert „X2” (patrz: cz. XVII pkt 1.2. SWZ). b) Część 2 – Program graficzny do obróbki zdjęć 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz parametry techniczne dla Części 2 postępowania, zawarto w Opisie przedmiotu zamówienia – stanowiącym załącznik nr 2 do niniejszej SWZ. 2) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia dla Części 2 zawierają Projektowane postanowienia umowy – stanowiące załącznik nr 8 do SWZ. 3) Wykonawca winien udzielić Zamawiającemu co najmniej 36 miesięcznej licencji na warunkach określonych w Projektowanych postanowieniach umowy. Okres licencji Wykonawca oferuje w formularzu „Oferta” (załącznik nr 4 do SWZ). Wykonawca może zaoferować wydłużenie okresu licencji, który stanowi kryterium oceny ofert „X2” (patrz: cz. XVII pkt 2.2. do SWZ). c) Część 3 – Program do planowania i organizowania transportu 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz parametry techniczne dla Części 3 postępowania, zawarto w Opisie przedmiotu zamówienia – stanowiącym załącznik nr 3 do niniejszej SWZ. 2) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia dla Części 3 zawierają Projektowane postanowienia umowy – stanowiące załącznik nr 9 do SWZ. 3) Wykonawca winien udzielić Zamawiającemu co najmniej 24 miesięcy wsparcia technicznego oprogramowania na warunkach określonych w Projektowanych postanowieniach umowy. Okres wsparcia technicznego oprogramowania Wykonawca oferuje w formularzu „Oferta” (załącznik nr 4 do SWZ). Wykonawca może zaoferować wydłużenie okresu wsparcia technicznego oprogramowania, który stanowi kryterium oceny ofert „X2” (patrz: cz. XVII pkt 3.2.SWZ). 3. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną, kilka lub wszystkie części zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung160148-2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48422000 Softwarepaketreihen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 - Program do projektowania CNC
BeschreibungCzęść 1 – Program do projektowania CNC 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz parametry techniczne dla Części 1 postępowania, zawarto w Opisie przedmiotu zamówienia – stanowiącym załącznik nr 1 do niniejszej SWZ. 2) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia dla Części 1 zawierają Projektowane postanowienia umowy – stanowiące załącznik nr 7 do SWZ. 3) Wykonawca winien udzielić Zamawiającemu co najmniej 24 miesięcy wsparcia technicznego oprogramowania na warunkach określonych w Projektowanych postanowieniach umowy. Okres wsparcia technicznego oprogramowania Wykonawca oferuje w formularzu „Oferta” (załącznik nr 4 do SWZ). Wykonawca może zaoferować wydłużenie okresu wsparcia technicznego oprogramowania, który stanowi kryterium oceny ofert „X2” (patrz: cz. XVII pkt 1.2. SWZ).
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 – Program graficzny do obróbki zdjęć
BeschreibungCzęść 2 – Program graficzny do obróbki zdjęć 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz parametry techniczne dla Części 2 postępowania, zawarto w Opisie przedmiotu zamówienia – stanowiącym załącznik nr 2 do niniejszej SWZ. 2) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia dla Części 2 zawierają Projektowane postanowienia umowy – stanowiące załącznik nr 8 do SWZ. 3) Wykonawca winien udzielić Zamawiającemu co najmniej 36 miesięcznej licencji na warunkach określonych w Projektowanych postanowieniach umowy. Okres licencji Wykonawca oferuje w formularzu „Oferta” (załącznik nr 4 do SWZ). Wykonawca może zaoferować wydłużenie okresu licencji, który stanowi kryterium oceny ofert „X2” (patrz: cz. XVII pkt 2.2. do SWZ).
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 – Program do planowania i organizowania transportu
Beschreibungc) Część 3 – Program do planowania i organizowania transportu 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz parametry techniczne dla Części 3 postępowania, zawarto w Opisie przedmiotu zamówienia – stanowiącym załącznik nr 3 do niniejszej SWZ. 2) Szczegółowe warunki realizacji zamówienia dla Części 3 zawierają Projektowane postanowienia umowy – stanowiące załącznik nr 9 do SWZ. 3) Wykonawca winien udzielić Zamawiającemu co najmniej 24 miesięcy wsparcia technicznego oprogramowania na warunkach określonych w Projektowanych postanowieniach umowy. Okres wsparcia technicznego oprogramowania Wykonawca oferuje w formularzu „Oferta” (załącznik nr 4 do SWZ). Wykonawca może zaoferować wydłużenie okresu wsparcia technicznego oprogramowania, który stanowi kryterium oceny ofert „X2” (patrz: cz. XVII pkt 3.2.SWZ).