See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beheersen onkruid verhardingen
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Onkruidbeheersing op verhardingen b. het toepassen van verkeersmaatregelen Zie bestek
Interne Kennung: WW-2026-001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77312000 Unkrautjäten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Wolvega
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsoptie van 3 maal 2 jaar.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: West
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Onkruidbeheersing op verhardingen b. het toepassen van verkeersmaatregelen
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Zuidoost
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4: Noordoost (voorbehouden perceel)
Beschreibung: De aanbestedende dienst maakt gebruik van de mogelijkheid om een opdracht voor te behouden aan sociale werkplaatsen, ondernemers die de maatschappelijke en professionele integratie van personen met een afstand tot de arbeidsmarkt als hoofddoel hebben, of programma’s voor beschermde arbeid. Deze opdracht wordt voorbehouden op grond van artikel 2.82 Aanbestedingswet 2012, dat gebaseerd is op artikel 20 van Richtlijn 2014/24/EU. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Onkruidbeheersing op verhardingen b. het toepassen van verkeersmaatregelen
Interne Kennung: 4