See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na dodávky vakuových komponentů
Beschreibung: Předmětem plnění DNS a následně zadávaných veřejných zakázek v rámci DNS budou dodávky různých vakuových komponentů. Zadavatel v souladu s § 138 odst. 1 ZZVZ rozdělil DNS do 4 kategorií označených písm. A – D, a to následovně: A. Aktivní vakuové komponenty; Předmětem plnění veřejné zakázky v rámci této kategorie budou aktivní vakuové komponenty. Kategorie obsahuje zařízení pro vytváření vakua a samočinné ventily. Jedná se o zařízení aktivní, které vyžadují přísun energie. Zařízení mohou být poptána včetně řídicích jednotek, zdrojů, kabeláže a dalších součástí nezbytných pro funkci. V této kategorii se jedná zejména o: - vývěvy, - čerpadla, - čerpací stojany ve vakuových systémech, - ventily obsahující akuátory či servomechanismy. B. Měřicí a regulační vakuové komponenty; Předmětem plnění veřejné zakázky v rámci této kategorie budou systémy na měření tlaku a průtoku plynu a řízené ventily pro regulaci průtoku plynu. Zařízení mohou být poptána včetně řídicí jednotky, zdroje, kabeláže a dalších součástí nezbytných pro funkci. V této kategorii se jedná zejména o: - průtokoměry, - manometry, - vakuové měrky, - průtokové regulátory. C. Vakuové analytické přístroje; Předmětem plnění veřejné zakázky v rámci této kategorie budou přístroje sloužící k analýze materiálu, jejichž nedílnou součástí je vakuová komora. V této kategorii se jedná zejména o: - vakuové hledače netěsností aparatury, - hmotnostní spektrometry, - plynové chromatografy, - analyzátory spektra. D. Pasivní vakuové komponenty; Předmětem plnění veřejné zakázky v rámci této kategorie budou konstrukční prvky navržené pro sestavení vakuových aparatur, které pracují bez potřeby externího zdroje energie. V této kategorii se jedná zejména o: - komory a příruby, - manuální vakuové ventily, - potrubí, tvarovky (fitinky), - spojky, - vlnovcové trubky, - kompenzátory, - adaptéry určené pro vakuové rozvody. Subject of performance of this Dynamic Purchasing System (DPS) as well as the subsequent contracts procured via this DPS is a delivery of various vacuum elements and components. The contracting entity divided the DPS into 4 below mentioned categories marked as Category A-D, all in accordance with Section 138/1 of Act No. 134/2016 Coll., on Public procurement: A. The category contains devices for vacuum generation and active valves. These are active devices that require a power supply. Devices can be requested including control units, power supplies, wiring and other components necessary for operation. Typical representatives are: - pumps - pump stands in vacuum systems, - pneumatic valves - valves containing actuators or servo mechanisms. B. The systems for measuring pressure and gas flow and control valves for gas flow regulation. Devices can be requested including control unit, power supply, wiring and other components necessary for operation. Typical representatives include: - flow meters, - manometers, - vacuum gauges, - flow controllers. C. In this category, there are instruments designed for material analysis that contain vacuum chamber. This category includes especially: - leak detectors, - mass spectrometers, - gas chromatographs, - spectrum analyzers. D. This category includes structural elements designed for the construction of a vacuum setups that work without an external power source. Typical representatives include: - vacuum chambers and flanges, - manual vacuum valves, - piping and fittings, - couplings, - bellows tubes, - compensators, - adapters used for vacuum distribution Bližší vymezení předmětu plnění je uvedeno v příloze této zadávací dokumentace a bude rovněž vždy konkretizováno v rámci jednotlivých výzev k podání nabídek.
Interne Kennung: DNS na vakuové komponenty
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42122450 Vakuumpumpen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42124300 Teile für Luft- oder Vakuumpumpen sowie Luft- oder Gaskompressoren, 42124320 Teile für Vakuumpumpen, 42131148 Absperrventile, 38420000 Instrumente zum Messen von Durchfluss, Füllhöhe und Druck von Flüssigkeiten und Gasen, 38421110 Durchflussmesser, 38423100 Manometer, 38424000 Mess- und Steuergeräte, 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte, 38432200 Chromatografen, 38432210 Gaschromatografen, 38433100 Massenspektrometer, 38433300 Spektrumanalysator, 42131148 Absperrventile, 44141000 Rohre, 44164200 Verrohrungen, 44165100 Schläuche, 44167100 Rohrkupplungen, 44615000 Druckbehälter
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Kategorie A - Aktivní vakuové komponenty
Beschreibung: Předmětem plnění DNS a následně zadávaných veřejných zakázek v rámci DNS budou dodávky různých vakuových komponentů. Zadavatel v souladu s § 138 odst. 1 ZZVZ rozdělil DNS do 4 kategorií označených písm. A – D, a to následovně: A. Aktivní vakuové komponenty; Předmětem plnění veřejné zakázky v rámci této kategorie budou aktivní vakuové komponenty. Kategorie obsahuje zařízení pro vytváření vakua a samočinné ventily. Jedná se o zařízení aktivní, které vyžadují přísun energie. Zařízení mohou být poptána včetně řídicích jednotek, zdrojů, kabeláže a dalších součástí nezbytných pro funkci. V této kategorii se jedná zejména o: - vývěvy, - čerpadla, - čerpací stojany ve vakuových systémech, - ventily obsahující akuátory či servomechanismy. B. Měřicí a regulační vakuové komponenty; Předmětem plnění veřejné zakázky v rámci této kategorie budou systémy na měření tlaku a průtoku plynu a řízené ventily pro regulaci průtoku plynu. Zařízení mohou být poptána včetně řídicí jednotky, zdroje, kabeláže a dalších součástí nezbytných pro funkci. V této kategorii se jedná zejména o: - průtokoměry, - manometry, - vakuové měrky, - průtokové regulátory. C. Vakuové analytické přístroje; Předmětem plnění veřejné zakázky v rámci této kategorie budou přístroje sloužící k analýze materiálu, jejichž nedílnou součástí je vakuová komora. V této kategorii se jedná zejména o: - vakuové hledače netěsností aparatury, - hmotnostní spektrometry, - plynové chromatografy, - analyzátory spektra. D. Pasivní vakuové komponenty; Předmětem plnění veřejné zakázky v rámci této kategorie budou konstrukční prvky navržené pro sestavení vakuových aparatur, které pracují bez potřeby externího zdroje energie. V této kategorii se jedná zejména o: - komory a příruby, - manuální vakuové ventily, - potrubí, tvarovky (fitinky), - spojky, - vlnovcové trubky, - kompenzátory, - adaptéry určené pro vakuové rozvody. Subject of performance of this Dynamic Purchasing System (DPS) as well as the subsequent contracts procured via this DPS is a delivery of various vacuum elements and components. The contracting entity divided the DPS into 4 below mentioned categories marked as Category A-D, all in accordance with Section 138/1 of Act No. 134/2016 Coll., on Public procurement: A. The category contains devices for vacuum generation and active valves. These are active devices that require a power supply. Devices can be requested including control units, power supplies, wiring and other components necessary for operation. Typical representatives are: - pumps - pump stands in vacuum systems, - pneumatic valves - valves containing actuators or servo mechanisms. B. The systems for measuring pressure and gas flow and control valves for gas flow regulation. Devices can be requested including control unit, power supply, wiring and other components necessary for operation. Typical representatives include: - flow meters, - manometers, - vacuum gauges, - flow controllers. C. In this category, there are instruments designed for material analysis that contain vacuum chamber. This category includes especially: - leak detectors, - mass spectrometers, - gas chromatographs, - spectrum analyzers. D. This category includes structural elements designed for the construction of a vacuum setups that work without an external power source. Typical representatives include: - vacuum chambers and flanges, - manual vacuum valves, - piping and fittings, - couplings, - bellows tubes, - compensators, - adapters used for vacuum distribution. Bližší vymezení předmětu plnění je uvedeno v příloze této zadávací dokumentace a bude rovněž vždy konkretizováno v rámci jednotlivých výzev k podání nabídek.
Interne Kennung: DNS03-A-4/2024
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42124300 Teile für Luft- oder Vakuumpumpen sowie Luft- oder Gaskompressoren, 42124320 Teile für Vakuumpumpen, 42131148 Absperrventile
Los: LOT-0003
Titel: Kategorie B - Měřicí a regulační vakuové komponenty
Interne Kennung: DNS03-B-4/2024
Haupteinstufung (cpv): 38420000 Instrumente zum Messen von Durchfluss, Füllhöhe und Druck von Flüssigkeiten und Gasen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38421110 Durchflussmesser, 38423100 Manometer, 38424000 Mess- und Steuergeräte