See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: postępowanie unijne
Beschreibung: Pełna dokumentacja projektowa na potrzeby przyszłej inwestycji w zakresie przebudowy i rozbudowy Stadionu Miejskiego w Rybniku, oraz pełnienie nadzoru autorskiego przy realizacji inwestycji.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Opracowanie dokumentacji projektowej w zakresie przebudowy i rozbudowy Stadionu Miejskiego w Rybniku przy ul. Gliwickiej 72