306466-2026 - Wettbewerb
Dänemark – Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport) – Levering af klargøring af boliger til ny-ankomne flygtninge
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLevering af klargøring af boliger til ny-ankomne flygtninge
BeschreibungUdbuddet vedr. indkøb af klargøring af boliger til nyankomne flygtninge. Ydelsen indeholder praktisk assistance til klargøring og møblering af boliger. Opgaverne omfatter møbelmontering, lagerstyring og mindre reparationer og transport i forbindelse med opgaverne.
Interne Kennung712301
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63122000 Lagerhaltung, 50850000 Reparatur und Wartung von Möbeln
5. Los
LosLOT-0000
Optionen
Beschreibung der OptionenAftalen løber som udgangspunkt i 2 år med mulighed for forlængelse på uændrede vilkår i 2 år