2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przetarg nieograniczony PN/09KPO/04/2026 na realizację zadania inwestycyjnego pn.: „Nadzór autorski i obsługa serwisowa systemu podpisów biometrycznych” w ramach projektu: „Podniesienie dojrzałości informatycznej Wojewódzkiego Szpitala Zakaźnego w Warszawie w zakresie cyberbezpieczeństwa, usług cyfrowych, EDM oraz AI” KPOD.07.03-IP.10-0236/25
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn.: "Nadzór autorski i obsługa serwisowa systemu podpisów biometrycznych" w ramach projektu: „Podniesienie dojrzałości informatycznej Wojewódzkiego Szpitala Zakaźnego w Warszawie w zakresie cyberbezpieczeństwa, usług cyfrowych, EDM oraz AI” KPOD.07.03-IP.10-0236/25, zgodnie z formularzem „Specyfikacja asortymentowo-cenowa” (zał. nr 1). Szczegółowy opis zamówienia zawiera załącznik nr 10 „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia”.
Interne Kennung: PN/09KPO/04/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp, z uwagi na pilną potrzebę realizacji zadań w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO), Zamawiający wyznacza skrócony termin składania ofert do 15 dni od dnia publikacji ogłoszenia o zamówieniu. Skrócenie terminu jest niezbędne dla zapewnienia terminowej realizacji projektu. Zastosowanie standardowego terminu składania ofert mogłoby znacząco skrócić czas na wykonanie zamówienia i uniemożliwić jego zakończenie zgodnie z harmonogramem KPO.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48311100 Dokumentenverwaltungssystem
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Wsparcie dla systemu IC-Pen
Interne Kennung: Pakiet nr 1