2. Verfahren
Verfahren
Titel: Talentenfonds Drechtsteden 2026-2027
Beschreibung: De opdracht betreft het aanbieden van scholingstrajecten voor inwoners van de regio Drechtsteden in vier prioritaire sectoren: Zorg en Welzijn, Techniek en Bouw, en Transport en Logistiek, en Maritiem. Het doel is het vergroten van duurzame inzetbaarheid en het versterken van de arbeidsmarktpositie van werkzoekenden en werkenden, zij-instromers en kwetsbare groepen zoals, herintreders, en statushouders. De opdracht omvat één geïntegreerde opdracht voor het leveren van opleidingen in alle vier sectoren, met een totaalbudget van € 2.200.000 incl. btw. Opleiders kunnen inschrijven voor een of meerdere sectoren, maar worden beloond voor veelzijdigheid in hun aanbod. De opleidingen moeten: • Direct aansluiten op de actuele arbeidsmarktvraag in de Drechtsteden. • (Basis)-beroepsvaardigheden ontwikkelen, afgestemd op de doelgroep. • Kosteloos en laagdrempelig zijn voor deelnemers, mede door een minimale cofinancieringsbijdrage van 25% door opleiders.
Interne Kennung: 260016REG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: De opdracht valt onder CPV-codes 80500000-9 (‘Opleidingsdiensten’) en 80530000-8 (‘Beroepsopleidingsdiensten’) en kwalificeert als een Sociale en andere Specifieke Dienst (SAS, Bijlage XIV bij Richtlijn 2014/24/EU), met een Europese drempelwaarde van € 750.000 (excl. btw). Het Talentenfonds Drechtsteden kiest voor een Europese openbare procedure met één geïntegreerde opdracht om: • Efficiëntie en schaalvoordelen te behalen door één aanbesteding voor alle sectoren, wat administratieve lasten verlaagt. • Brede concurrentie te stimuleren door alle gekwalificeerde opleiders toegang te bieden. • Innovatie aan te moedigen, zoals cross-sectorale methoden (bijv. digitale platforms, adaptieve trajecten). • Transparantie en gelijke behandeling te waarborgen, conform Richtlijn 2014/24/EU. Offertes worden beoordeeld op basis van de beste prijs-kwaliteitverhouding, met een maximum van 100 punten. De criteria waarborgen non-discriminatie, transparantie, en sectorale balans.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80530000 Berufsausbildung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Talentenfonds Drechtsteden 2026-2028
Beschreibung: Sectoren Zorg en Welzijn, Techniek en Bouw, en Transport en Logistiek en Maritiem De opdracht omvat één geïntegreerde opdracht voor het leveren van opleidingen in alle vier sectoren, met een totaalbudget van € 2.200.000 incl. btw. Opleiders kunnen inschrijven voor een of meerdere sectoren, maar worden beloond voor veelzijdigheid in hun aanbod. De opleidingen moeten: • Direct aansluiten op de actuele arbeidsmarktvraag in de Drechtsteden. • (Basis)-beroepsvaardigheden ontwikkelen, afgestemd op de doelgroep. • Kosteloos en laagdrempelig zijn voor deelnemers, mede door een minimale cofinancieringsbijdrage van 25% door opleiders.
Interne Kennung: 1