2. Verfahren
Verfahren
Titel: Energeticky úsporná opatření – výměna technologií v provozovně Jana Večerková
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je dodávka technologie v souladu s jednotlivými přílohami této ZD. Zejména návrhem smlouvy a technickou specifikací předmětu zadávacího řízení zpracovaným pro každou jednotlivou část zadávacího řízení. Zadavatel umožňuje podání nabídky na jednu část, dvě části nebo všechny části veřejné zakázky. Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka technologie v níže uvedené podobě: První část veřejné zakázky: Technologie balení zabalených produktů do kartonu 1 Ks Druhá část veřejné zakázky: Balící stroje 3 ks
Interne Kennung: Energeticky úsporná opatření – výměna technologií v provozovně Jana Večerková
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: §56 ZZVZ
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42921300 Maschinen zum Ver- oder Einpacken
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42921320 Verpackungsmaschinen, 42974000 Teile für Verpackungsmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: První část veřejné zakázky
Interne Kennung: Energeticky úsporná opatření-výměna technologií v provozovně Jana Večerková
Los: LOT-0002
Titel: Druhá část veřejné zakázky
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je dodávka technologie v souladu s jednotlivými přílohami této ZD. Zejména návrhem smlouvy a technickou specifikací předmětu zadávacího řízení zpracovaným pro každou jednotlivou část zadávacího řízení. Zadavatel umožňuje podání nabídky na jednu část, dvě části nebo všechny části veřejné zakázky. Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka technologie v níže uvedené podobě: • První část veřejné zakázky: Technologie balení zabalených produktů do kartonu 1 Ks • Druhá část veřejné zakázky: Balící stroje 3 ks
Interne Kennung: Energeticky úsporná opatření - výměna technologií v provozovně Jana Večerková
Haupteinstufung (cpv): 42921320 Verpackungsmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42921300 Maschinen zum Ver- oder Einpacken, 42974000 Teile für Verpackungsmaschinen