2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konektivita pro ZŠO, Gebauerova 8, PO
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka a implementace síťové infrastruktury v objektech dvou pracovišť Základní školy Ostrava, Gebauerova 8, příspěvková organizace (a to Gebauerova čp. 819/8 a Ibsenova čp. 978/36), včetně revizí, realizace zkušebního provozu v délce trvání 14 dnů, zaškolení zadavatelem určených osob a vypracování a předání veškeré související dokumentace (jedná se zejména o Předimplementační analýzu, Závěrečnou technickou zprávu prokazující soulad řešení a provedení s dokumentem Standard konektivity škol a dokumentaci skutečného provedení datové kabeláže). Realizace bude probíhat částečně za provozu školského zařízení (provoz bude přerušen pouze v červenci a srpnu). Zadávací řízení probíhá v rámci realizace projektu „Konektivita pro ZŠO, Gebauerova 8, PO“, který je zadavatelem uskutečňován v rámci 76. výzvy Operačního programu Spravedlivá transformace Konektivita škol II. – Moravskoslezský kraj. Registrační číslo projektu: CZ.10.03.01/00/25_076/0001106.
Interne Kennung: 02/2026/D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 48821000 Netzwerkserver, 48210000 Vernetzungssoftwarepaket, 45314300 Kabelinfrastruktur
5. Los
Los: LOT-0001