306657-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Geschirr – Mikroregion Horácko – Podpora přechodu na oběhové hospodářství
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMikroregion Horácko – Podpora přechodu na oběhové hospodářství
BeschreibungPředmětem zakázky je dodávka vratného nádobí (část 1 VZ) a myček nádobí (část 2 VZ), které jsou blíže specifikovány v příloze č. 2 zadávací dokumentace – Technické specifikaci: • Příloha 2-1 Technická specifikace k dílčí části 1 • Příloha 2-2 Technická specifikace k dílčí části 2
Interne Kennung1
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39221110 Geschirr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39221200 Tafelgeschirr, 42959000 Geschirrspülmaschinen, nicht für den Hausgebrauch, 39310000 Verpflegungseinrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelVratné nádobí
BeschreibungPředmětem zakázky je dodávka vratného nádobí (část 1 VZ) , které je blíže specifikováno v příloze č. 2 zadávací dokumentace – Technické specifikaci: • Příloha 2-1 Technická specifikace k dílčí části 1
Interne Kennungčást 1 - Vratné nádobí
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39221200 Tafelgeschirr, 39221210 Teller, 39225720 Gläser
LosLOT-0002
TitelMyčky
BeschreibungPředmětem zakázky je dodávka vratného nádobí (část 2 VZ) , které je blíže specifikováno v příloze č. 2 zadávací dokumentace – Technické specifikaci: • Příloha 2-2 Technická specifikace k dílčí části 2
Interne Kennungčást 2 - Myčky
Haupteinstufung (cpv): 42959000 Geschirrspülmaschinen, nicht für den Hausgebrauch
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39310000 Verpflegungseinrichtungen