2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst geïntegreerd zorgdossier (WZC/CDV/GAW) - Software, implementatie, onderhoud en support
Beschreibung: De opdracht betreft het selecteren van kandidaten voor de gunning van een geïntegreerde oplossing voor een zorgdossier dat het zorgtraject en de bijhorende administratie voor WZC, CDV en GAW ondersteunt, inclusief implementatie, migratie, opleidingen, onderhoud, integraties, beveiliging en support. De gedetailleerde technische en functionele vereisten worden opgenomen in het bestek (fase 2).
Interne Kennung: 2026_023
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026_023 - 1
Beschreibung: Geïntegreerd zorgdossier (WZC/CDV/GAW) - software, implementatie, onderhoud en support.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software