See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pomocy dydaktycznych w podziale na 15 części
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pomocy dydaktycznych w podziale na 15 części: Część 1: elektroniczne Część 2: fotograficzne Część 3: gastronomiczne Część 4: geodezyjne Część 5: meble Część 6: mechaniczne Część 7: mechatroniczne Część 8: medyczne Część 9: ogrodnicze Część 10: poligraficzne Część 11: logistyczne Część 12: spawalnicze Część 13: ślusarskie Część 14: weterynaryjne Część 15: fryzjerskie 2. Zamawiający realizuje powyższe działanie w ramach regionalnego programu Fundusze Europejskie dla Opolskiego 2021-2027 – nabór nr: FEOP.05.09-IP.02-001/23 dla działania 5.9: Kształcenie zawodowe Priorytetu 5: Fundusze Europejskie wspierające opolski rynek pracy i edukację. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ 4. Dostawa ma odbyć się do wskazanych w OPZ (załącznik 1 do SWZ) placówek, w terminie do 30 dni od podpisania umowy. 5. Dostawa musi odbywać się w obecności przedstawiciela Zamawiającego i Wykonawcy, w uzgodnionym wcześniej terminie. 6. Dostawa obejmować ma wniesienie wraz z uruchomieniem sprzętu przez Wykonawcę. 7. Wymagana gwarancja na dostarczony sprzęt: min. 24 miesiące od dnia zawarcia umowy. 8. Dostarczony sprzęt posiadać ma wszystkie niezbędne certyfikaty i zabezpieczenia oraz instrukcje użytkowania w języku polskim. 9. Sprzęt ma być nowy. Niedopuszczalny jest sprzęt powystawowy oraz poleasingowy. 10. Sprzęt ma być dostarczany w oryginalnych opakowaniach. 11. Wspólny Słownik Zamówień: 39162100-6 Pomoce dydaktyczne, 39162110-9 Sprzęt dydaktyczny, 39162000-5 Pomoce naukowe. 12. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części. 13. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 14. Zamawiający nie dopuszcza możliwości powierzenia części lub całości zamówienia podwykonawcom.
Interne Kennung: ZP.352.17.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1) w zw. z art. 129 ust. 2) oraz art. 132-139 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2024r. poz. 1320 ze zm. – dalej jako ustawa p.z.p) oraz aktów wykonawczych do ustawy p.z.p. 3. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1 - 4 ustawy p.z.p. Stosownie do przywołanych przepisów Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 4. Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej. 5. Zamawiający nie przewiduje złożenia oferty w postaci katalogów elektronicznych. 6. Zamawiający nie prowadzi postępowania w celu zawarcia umowy ramowej. 7. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy p.z.p. 8. Zamawiający nie dopuszcza rozliczeń w walucie obcej. 9. Zamawiający nie określa wymagań związanych z zatrudnianiem osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy p.z.p. 10. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy p.z.p 11. Zamówienie jest podzielone na 15 części.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf, 39162000 Lehrmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa pomocy dydaktycznych, część 1: elektroniczne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: ZP.352.17.2025 część 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa pomocy dydaktycznych, część 2: fotograficzne
Interne Kennung: ZP.352.17.2025 część 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa pomocy dydaktycznych, część 3: gastronomiczne
Interne Kennung: ZP.352.17.2025 część 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa pomocy dydaktycznych, część 4: geodezyjne
Interne Kennung: ZP.352.17.2025 część 4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa pomocy dydaktycznych, część 5: meble
Interne Kennung: ZP.352.17.2025 część 5
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa pomocy dydaktycznych, część 6: mechaniczne
Interne Kennung: ZP.352.17.2025 część 6
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa pomocy dydaktycznych, część 7: mechatroniczne
Interne Kennung: ZP.352.17.2025 część 7
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa pomocy dydaktycznych, część 8: medyczne
Interne Kennung: ZP.352.17.2025 część 8
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa pomocy dydaktycznych, część 9: ogrodnicze
Interne Kennung: ZP.352.17.2025 część 9
Los: LOT-0010
Titel: Dostawa pomocy dydaktycznych, część 10: poligraficzne
Interne Kennung: ZP.352.17.2025 część 10
Los: LOT-0011
Titel: Dostawa pomocy dydaktycznych, część 11: logistyczne
Interne Kennung: ZP.352.17.2025 część 11
Los: LOT-0012
Titel: Dostawa pomocy dydaktycznych, część 12: spawalnicze
Interne Kennung: ZP.352.17.2025 część 12
Los: LOT-0013
Titel: Dostawa pomocy dydaktycznych, część 13: ślusarskie
Interne Kennung: ZP.352.17.2025 część 13
Los: LOT-0014
Titel: Dostawa pomocy dydaktycznych, część 14: weterynaryjne
Interne Kennung: ZP.352.17.2025 część 14
Los: LOT-0015
Titel: Dostawa pomocy dydaktycznych, część 15: fryzjerskie
Interne Kennung: ZP.352.17.2025 część 15