2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert na udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych w Oddziale Obserwacyjno-Zakaźnym, pełnienie dyżurów lekarskich w Pawilonie A (lekarz zabezpiecza Oddział: Obserwacyjno-Zakaźny, Opieki Paliatywno-Hospicyjnej, Dermatologiczny i Zakład Opiekuńczo-Leczniczy).
Beschreibung: Przedmiotem postępowania konkursowego jest udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych w Oddziale Obserwacyjno Zakaźnym, pełnienie dyżurów lekarskich w Pawilonie A (lekarz zabezpiecza Oddział: Obserwacyjno-Zakaźny, Opieki Paliatywno-Hospicyjnej, Dermatologiczny i Zakład Opiekuńczo-Leczniczy). Szacunkowa minimalna liczba godzin objęta przedmiotem postępowania konkursowego na okres od 01.05.2025 r do 30.04.2027 r wynosi 2304, szacunkowa maksymalna liczba godzin wynosi 11 520.
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DSO.113.21.2025